E3 2010’dan Çok Özel Anlar (Galeri)

Elektronik eğlence endüstrisinin en büyük organizasyonu sonlandı. Ama gidemedik diye üzülmeyin, sizler için çok özel bir galeri hazırladık.

Bir E3’ü daha geride bırakmış olmanın heyecanını yaşıyoruz. Geride bırakmanın da heyecanı mı olur demeyin. Hiç şüphe yok ki E3 2010, E3 tarihinin en gösterişli anlarına sahne oldu. Uzun süredir beklediğimiz oyunlardan birçok enfes şov izledik, yepyeni oyunlar duyuruldu ve oyun endüstrisinin geleceğine yön verebilecek müthiş teknolojilerle tanıştık. Ve açıkçası E3 2010’da gördüğümüz güzelliklere kavuşmak için büyük bir heyecan duymamak elde değil…

Tom’s Oyun ailesi olarak da bu güzellikleri, kısıtlı kadromuza rağmen (ki çoğu zaman Tahir’le baş başaydık) zamanında sunmaya çalıştık sizlere. Biraz yorulduk belki; hatta bazı özel haberleri sunmaya çalışırken önemli canlı yayınları kaçırdığımız da oldu. Ama yine de takip etmesi olduğu kadar paylaşması da heyecan verici bir E3’ü geride bıraktık.

Biz de tek kelimeyle muhteşem geçen E3 2010’a çok özel bir resim galerisiyle veda ediyoruz. Los Angeles Kongre Merkezi’nde değildim diye üzülüyorsanız, buraya tıklayarak özel galerimizi ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

E3 2010 haberlerimize bakmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın