Dünya Genelinden Oyunbazlar Şangay ACON4 LAN Çılgınlığı İçin Tetik Çektiler

ACON4 2004 Kuzey Amerika

Kalpsizlerin Tahtı için savaş.

Kalpsizlerin Tahtı için savaş.

20 ülkedeki 50 noktada dünyanın en iyileri savaşa hazırlanıyor. Dünyanın her yerinde oyuncular kendilerini Şangay, Çin’deki 6 Haziran finallerine taşıyacak seçmelere katılıyorlar, umutların tümü ACON4 Dünya Şampiyonası’nda birincilik tacını giyebilmek için. Tüm yol harcamalarının ödenmesine ek olarak, yerel seçmeleri kazananlara 2000 USD cep harçlığı verilecek, yarışmada ABIT, ATI, Kia Motors, Intel, Kingston, Viewsonic ve Western Digital gibi destekçilerin ödüllerini kapabilmek için de yarışılacak.

Umutlular ordusu dünya geneline yayılmış oyun merkezlerinde kapışırken, ortak noktaları bilindik RTS (gerçek zamanlı strateji) eseri Warcraft III olacak. Ama belirtelim ki Uzak Doğu’daki Kalpsizler Tahtı’na oturmak için yerel rakipleri yenerek birinci gelmek gerekli.

Kanada’da iki ve Birleşik Devletler’de altı noktada Kuzey Amerika elemeleri yapıldı. Toplam 272 kişinin katıldığı Kuzey Amerika yarışmaları için THG oradaydı. Ben, London Ontario’daki Head2Head Games’e (kafa kafaya oyunlar) gittim, Christiaan Allebest’de Garden California’daki Internet PC Cafe’ye.

Bir cevap yazın