Dungeon Siege III Demosu Yayınlandı

Steam, XBL veya PSN’den indirebilirsiniz.

Square Enix ve Obsidian, Dungeon Siege III demosunun 7 Haziran’da yayınlanacağını duyurmuştu hatırlarsanız. Takvimlerine çentik atıp saatlerini kurmayı unutmuş oyunseverler için ufak bir hatırlatma olsun. 

PC sahibiyseniz demoyu Steam üzerinden indirmeniz mümkün. Oyunu PS3 veya Xbox 360’ta düşünüyorsanız, nereye bakmanız gerektiğini biliyorsunuzdur zaten.

Demodan ilk izlenimlerimizi salim kafayla sizlere aktaracağız. 🙂

3 Yorum

  1. Emre

    Demo rezil arkadaşlar ne vuruş hissi var ne animasyon ne atmosfer.Haritalar özensiz ve garip grafikler eh işte diyosunuz ama olmamış heleki böyle bir oyunda vuruş hissi 0 olması gerçekten ciddi bir kayıp umarım ki sanmıyorum asıl oyunda herşey değişir. 10/5 demonun hakkı

  2. Uğur Yurtsever

    Evet, söylediklerinize katılıyorum. Demo benim için gerçekten şok edici oldu. Gerek hikaye anlatımı, gerek grafikler, gerekse dövüş sistemi çok kötü görünüyor. Vuruş hissinin olmaması da tam bir skandal. Ama eminim en azından bunu düzeltebilirler oyun çıkana kadar ya da sonradan bir yamayla. Kısacası demo heyecan verici olmaktan oldukça uzak, vasatın çok çok altında. Final sürümünü gördükten sonra daha sağlıklı yorumlar yapabileceğiz sanırım.

  3. lazboy

    oyun sanki amator kisiler yapmis gibi kac yil bekledik cikmasi icin cok vasat bir oyun cikti skill sisteminden karater sistemine girafikten kamera acilarina dovus sisteminden tut kontirollere kadar berabat bir oyun donanim urunu sattirmak icin gec cikan oyunlardan diyip geciyorum notum 10 üzerinden – 0

Bir cevap yazın