Driver: San Francisco’nun PC Versiyonunda Sürekli Olarak İnternete Bağlı Olmamız Gerekecek

Evet, yine aynı hikaye…

Ubisoft bir süredir Assassin’s Creed 2 ile gündeme oturan şu meşhur DRM sistemini kullanmıyordu bildiğiniz üzere. Ancak görünüşe bakılırsa Driver: San Francisco ile sevgili dostumuza tekrar kavuşuyoruz. Twitter’dan gelen açıklama şu şekilde:

Oyunun PC versiyonu sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duyacak.

Peki.

6 Yorum

 1. Zeratul

  AC2 içinde öyle denmişti ama gözünün yaşına bakmadılar kırdılar hemen hatta Ubisoft karıştı bi ara nasıl olur falan diye içlerinde casus aramaya başladılar bazı elemanlarınıda işten çıkarmışlardı.
  Şu ana kadar adam akıllı kırılamayan oyun görmedim ben göreceğimizide sanmıyorum. Warez işi bir sektör artık önü alınamaz dur denilemez.
  Çok meşhur bir release grubu vardır Fairlight adında bi ara 150 üyesini tutuklayıp hapse atmışlardı ama değişen bişi olmadı birileri gider yenileri gelir arkasından

 2. Zeratul

  Benden ziyade sen herşeyden bi haber duruyorsun arkadaşım.
  HAWX 2 Pc ye çıkmadı ki kırılması söz konusu olsun. Ayrıca ben burda multiplayer olayından bahsetmiyorum Single player oynanışlarda kırılamayan oyun yok diyorum. Sırf yorum olsun diye yorum yapmayın, biraz araştırın lütfen

 3. Ziyaretçi

  pc oyunlarının single player olarak kırılarak bedava oynanması millet ne kadar farkında bilmiyorum ama oyunun multiplayer modları açısından satışına fayda sağladığı çok açık. “bunun single oyunu böyleyse kim bilir multisi nasıldır” diyerek oyunun orjinalini alacak insan çok.

Bir cevap yazın