Driver: San Francisco PC Versiyonu Ertelendi

Tahmin etmedik desem yalan olur.

Ubisoft’un Driver: San Francisco’nun PC versiyonu için yaptığı DRM açıklamasının üzerinden iki hafta bile geçmemişken kötü bir haber daha geldi. Eylül başında raflarda olacak Driver: San Francisco’nun PC versiyonu 27 Eylül’e ertelendi. Oyunun MAC sürümü ise henüz açıklanmamış ileri bir tariha atılmış.

Bu üç haftalık ertelemenin nedeni ise “PC oyuncularına daha iyi bir kopya koruma sistemi sunup para verdikleri ürünler için daha fazla işkence çekmelerini sağlamak” olarak belirtilmemiş… Yine de bunu tahmin etmek pek de zor değil.

4 Yorum

 1. Sabertooth

  DRM de olan yine bize olacak. Scene grupları serverlara sızmaya çalışacaklar, parasıyla oyun alan adamlar oyunu oynarken oyundan düşecek, ubi de mazaret olarak alın size hediye 5 eski oyun seçin birini indirin diyecek. Satmayınca da oyun tutmadı diyip suçu seriye atacaklardır.

 2. Ziyaretçi

  Zaten Splinter Cell Convictiondaki gibi hemen kırarlar oyunu. Millet korsan sunucularda online oynarken 100 kayme ödeyenler de sürüm sürüm sürünür. DRM free bir dünya için el ele verelim. Gerçi oyun dünyası aktivizm için pek uygun değil, kız popülasyonu düşük.

 3. spbp

  işte bu haber gelmeseydi çok şaşırırdım gerçekten ubi hangi oyununda pc yi konsollarla aynı anda çıkardıki?
  Bu arada suçu seriye değil pc ye atacaklar çünkü pc de bu sorunlar çıkacak sabertooth

Bir cevap yazın