Dragon Age Tişörtü ve NBA 2K10 Şapkası Şansı

Dragon Age tişörtü ve NBA 2K10 şapkası kazanmak ister misiniz? Açıkçası kimsenin hayır diyeceğini zannetmiyorum. Bu oyunlar 2009 yılı içerisinde büyük ödüller aldılar. Dragon Age yılın en iyi bilgisayar oyunu seçildi. NBA 2K10 yılın en iyi spor oyunu seçildi (siz buna basketbolu da ekleyin).

Sahip olacağınız bu materyaller ile diğer oyuncu arkadaşlarınızın size imrenmesini sağlayabilirsiniz :D. Ayrıca Dragon Age’in incelemesine buradan ve NBA 2K10’un da incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Hediyeler

Hediyeler - Çok güzeller, öyle değil mi?

2 adet Dragon Age tişörtü ve 2 adet NBA 2K10 şapkası hediye edeceğiz. Dragon Age tişörtü için site editörümüz Uğur Yurtsever bir soru soracak, aynı şekilde ben de NBA 2K10 şapkası için bir soru soracağım. Bu soruların cevaplarını bilmek yeterli değil. Vereceğimiz e-posta adresine cevapları göndermelisiniz.

Sorular için ön hazırlık yapın diye şimdilik bir duyuru geçiyoruz, size bir kaç gün mühlet (yaşasın kötülük). Dragon Age sorusu oyun içerisindeki bir şeyle alakalı olacak. NBA 2K10 sorusu ise oyun ya da NBA ile alakalı olacak. Cevapları bilmek yeterli değil, size vereceğimiz e-posta adresine bu cevapları göndermelisiniz.

İlerleyen günlerde soruların içinde bulunduğu ve kuralların ayrıntılı bir şekilde yazılı olduğu haberi geçeceğiz. Bu haberle yarışma da resmen başlamış olacak. Ayrıca bundan sonra bu tür hediyeler dağıtmaya devam edeceğiz. Sadece şapka ve tişörtle sınırlı kalmayacağımıza emin olabilirsiniz. Takipte kalın.

7 Yorum

  1. Talha Turhal

    Ovv ziyaretçi 😀 yüreğime iniyordu bir an. Kitaplığın üzerinde duran hediyelere tekrar baktım ve yüreğime su serpildi. Ne yazık ki yanılıyorsun, şapka NBA 2K10’un 🙂

Bir cevap yazın