Dragon Age: Origins Yayınlanacak Yeni İçeriğiyle Bambaşka Bir Boyut Kazanacak

Geçtiğimiz yılın en iyi RPG’si Dragon Age: Origins için yayınlanan Awakening genişleme paketinin üzerinden iki ay bile geçmedi. Hatta geçtiğimiz hafta  BioWare’den gelen yeni bir haberle Mass Effect 2 için yayınlanacak yeni içeriklere kilitlenmiştik ki; BioWare bugün yeni bir Dragon Age içeriğinin haberini verdi. Hem de ismini duyunca bile oldukça heyecanlanacağınız bir içerik bu: Dragon Age: Darkspawn Chronicles…

Dragon Age için yayınlanacak ve yalnızca 5 dolara satılacak Darkspawn Chronicles içeriği, orijinal senaryoya alternatif bir açıdan yaklaşacak: Ya karakterimiz Grey Warden’lara katılım töreninden sağ çıkamayıp ölseydi… Neler olurdu?

Dragon Age Darkspawn Chronicles 1

Bu sorunun yanıtını tahmin etmek pek güç değil aslında. Darkspawn Chronicles içeriğini enteresan kılan asıl nokta; Alistair’in Grey Warden’larına karşı, darkspawn ordusunun başına geçecek olmamız. Sözün özü Darkspawn Chronicles’la daha önce tanık olmadığımız türden bir deneyim bizleri bekliyor.

Bu sıradışı içeriğin 18 Mayıs olarak açıklanan yayınlanma tarihiyse Mayıs ayının son günlerine ertelenmiş durumda. Yani Denerim’in kül oluşuna tanık olmak için birazcık daha beklememiz gerekiyor.

1 Yorum

Bir cevap yazın