Dragon Age: Origins Awakening’ten Yeni Video

Bizleri Ferelden’in kuzey doğusundaki sahil şehri Amaranthine’de yeni bir darkspawn gizemiyle tanıştıracak Dragon Age: Origins Awakening hakkında yeni görseller ve videolar yayınlanmaya devam ediyor.

Bugün yayınlanan yeni Awakening videosunda, The Architect’in (ek paketteki yeni düşmanımız, üst rütbeli bir darkspawn temsilcisi) çağırdığı iblisvari The Children’larla tanışıyoruz. Tahmin edeceğiniz üzere bu sevimsiz şeylerle bol bol karşılaşacağız.

Awakening ek paketiyle gelecek diğer yenilikleri merak eden arkadaşlar için daha önce bir haber yapmıştık, hatırlarsanız. Yine de kısaca bir özetlemek gerekirse; ortalama 15 saatlik bir oyun süresi eşliğinde yepyeni mekanlar, yepyeni düşmanlar, yükseltilmiş seviye sınırı (level cap), kendi origin hikayesi olan yeni bir karakter, daha gerçekçi ve kanlı savaşlar bizleri bekliyor olacak. Ayrıca orijinal oyundaki karakterimizi, verdiğimiz kararlarla ve yetenekleriyle birlikte ek pakete aktarabileceğiz.

Hemen aşağıda bugün yayınlanan The Children videosunu bulabilirsiniz. Bugün yayınlanan diğer görsellere bakmak içinse buraya tıklamanız yeterli.

Ek paketin raflarla buluşma tarihi 16 Mart. O zamana kadar yeni videolar ve yeni ekran görüntüleri gelmeye devam edecek. Bizden ayrılmayın.

Bir cevap yazın