Dragon Age Journeys’e Buyrun

Sanırım oyun endüstrisi tarihi boyunca BioWare’in başardıklarını başarabilecek başka bir firma daha olmayacak. Her biri kendi alanında zirveye oturacak üç adet oyunu aynı anda geliştiriyolar. Bunlardan ilk ikisi olan Dragon Age: Origins ve Mass Effect 2 iki ay arayla raflarla buluşacak. Star Wars : The Old Republic’in de 2010 yılı içerisinde raflarla buluşması bekleniyor. Bunun da ötesinde BioWare’in adı henüz konmamış bir dördüncü büyük projeye daha başladığını biliyoruz. Ve hatta BioWare için 2010 yılı yeni bir Jade Empire oyununa başlama yılı da olabilir.

BioWare’deki arkadaşların kafalarındaki yüzlerce tilki kuyruklarını birbirine değdirmeden oynaşa dursun, biz de size güzel bir haber daha verelim: BioWare, EA desteğiyle Dragon Age Journeys’i hayranlarına ücretsiz olarak sunuyor.

Peki nedir bu Dragon Age Journeys?

Dragon Age Journeys tarayıcı tabanlı (browser based) bir rol yapma oyunu. Hemen burun kıvırmayın derim. Özellikle bu oyunda kazandığımız başarılarla Dragon Age: Origins’te çeşitli özel eşyalara sahip olabileceğimizi belirtmem gerek. Kaldı ki bu sıradanmış gibi görünen minik oyun, Dragon Age: Origins’in hikayesine de farklı bir boyut katmakta.

Dragon Age Journeys

Bölümler halinde oyunseverlerle buluşacak olan Dragon Age Journeys’in ilk bölümü olan The Deep Roads’u ücretsiz olarak oynamak için buraya tıklamanız yeterli. BioWare network’üne kayıtlıysanız e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek maceraya hemen başlayabilir veya yeni bir hesap yaratabilirsiniz. Yalnız özel eşyalardan ve diğer sürprizlerden yararlanabilmeniz için Dragon Age: Origins ve Journeys hesabınızın aynı olması gerekiyor, aman dikkat edin.

Oyunseverleri daha önce benzeri olmayan; böylesine özgün ve kaliteli bir sistemle tanıştırdıkları için BioWare’deki arkadaşlara teşekkürlerimi sunar; The Deep Roads’ta yarım kalan macerama dönerim. İyi oyunlar.

Bir cevap yazın