Dragon Age II: Legacy Nihayet Yayınlandı

EA, Dragon Age II için hazırlanan hikaye odaklı ilk indirilebilir içerik olan Legacy’i yayınladı.

Mart ayında raflarla buluşan Dragon Age II, BioWare’den yeni bir RPG harikası bekleyenleri büyük düş kırıklığına uğratmıştı. Dahası oyunun aldığı düşük puanları hazmedemeyen birkaç BioWare çalışanı Metacritic’e sahte okuyucu incelemeleri yazarak oyunseverlerin fikirlerini manipüle etmeye çalışıp bütün bu sürece damga vurmuştu. Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse Dragon Age II iyi bir oyun değildi ve sonuç olarak da Origins’in ancak üçte biri kadar satabildi (4.5 milyona 1.5 milyon gibi bir orandan bahsediyorum).

Lakin görünüşe bakılırsa BioWare (yoksa EA mi desek?), Hawke’ın hikayesinin suyunu iyice sıkmaya kararlı. Zira bir süredir yapım aşamasında olan ve bizleri Hawke soyunun (!) gizemini keşfedeceğimiz bir yolculuğa çıkaracak Legacy içeriği bugün yayınlandı.

Legacy’e PC ve Xbox 360 platformları için 800 BioWare/MS puanı, yani 9.99$’a sahip olabilirsiniz . İçeriğin PS3 versiyonu ise yarın sabah saatlerinde PSN üzerinden yayınlanacak (yine 9.99$).

Hemen aşağıda içeriğin San Diego Comic Con’da gösterilen kısmından alınan oynanış videosunu bulabilirsiniz.

4 Yorum

  1. gouranga

    Eskiden ek paketler vardı, yepyeni bir hikaye ile gelirdi, ana oyundan bambaşka bir atmosferde epik bir şekilde devam ederdi.

    Bu dlc ler ek paketi yirmiye bölmüş gibi oluyor, çoğu tat vermiyor.

    Awakening farklıydı bu durumdan biraz ama o da tam oyun fiyatınaydı :/

    Ben “mask of the betrayer” gibi ek paketler istiyorum dlc değil ya ):

Bir cevap yazın