Dragon Age 2’de Dead Space 2 Sesleri

Isaac Clarke, Ferelden ortamlarına akarsa… (Nası yani?)

Fazla uzatmak niyetinde değilim. EA’in oyunlarını pazarlamak adına giriştiği taklaların en son ve en küstah örneğiyle karşı karşıyayız. Öyle ki her bir Dead Space 2 kopyasının içinden Dragon Age 2’de aktif hale getirebileceğimiz bir kod çıkacak ve bu kodla Dead Space’in Isaac Asimov- Arthur C. Clarke karışımı protagonisti Isaac Clarke’ı Dragon Age 2 ortamlarına davet edebilecekmişiz. Eminim bu tip neşeli kampanyalardan heyecan duyan ve her gece yatağına sevdiği oyun kahramanlarını farklı oyunlarda da görebilme umuduyla yatan oyunsever arkadaşlar vardır. Niyetim onları kırmak falan değil. Ancak ücretsiz de olsa tamamen arcade kafasındaki bu tür bir içerik için bu kadar da olmaz yahu demek istiyorum! Üstelik bir de video yapmışlar. Buyrun.

Eh, yakın gelecekte Shepard’ı da Sims’te bir karakter, FIFA’da futbolcu veya Need for Speed’de tekerlek olarak falan görürsek pek şaşırmam.

12 Yorum

 1. Ziyaretçi

  Gayet hoş bir taktik,nedir yani sorun?Hatta Hawke denilen ne üdüğü belirsiz saçmasapan karakter oyundan çıkarılsa daha da güzel olur.Customization yarar.

 2. Ziyaretçi

  tam bi skandal bence. ne işiniz var böyle salak saçma şeylerle. yok taktikmiş falan. işte çoluk çocuğun ilgisini çekmek amaç. bfheroes skin için para verenler ne içtiyse bende istiyorum.
  ayrıca oyunda hawkeın tipini değiştirebleceğiz. defalarca açıklandı. me’de shepardın tipini değiştirebildiğimiz gibi. neymiş bilmeden sallamıcakmışın. büyüyün artık hadi.

 3. Ziyaretçi

  hawke da crysis’de boy gösterir şimdi. kız işi şeyler. kodu yakarız olur biter. sanarsınki yorum yazanlarda para verip oyunu alcaklar. ağır torrentçi arkadaşlar

 4. onur

  hmmmm. bu tip şeyler bazen daha gayrıciddi oyunlarda güzel olabiliyor. ama dead space’ deki boktan karakteri kim dragon age 2’de görmek ister ki, veya buna sevinmek nasıl bi ruh halidir. belli bi casual kitleyi hedef alan bi kampanya bunda yanlış bişi yok bence, adamlar yaptıkları oyunu herkese basmaya çalışıo (özellikle ea), casuallığın bokunu çıkarıyolar.. yanlış bişi yok ama eleştirmek serbest. sonuçta gerçekten aptalca bişi ücretsiz de olsa

 5. Ziyaretçi

  Flying spagetthi monster adına nasıl yaratıklarsınız oğlum siz?Adamlar sanki zorluyor sizi,ilgini çekmiyorsa kullanmazsın olur biter!Algı seviyeniz çok yüksekmiş cidden.

 6. Ziyaretçi

  Adamlar reklam yapıyo eleştiriyor insanlar bi yerinize dokunuyosa bi doktora başvurun bence. eleştirmekte ne gibi bir sakınca olabilir. belki herkesin salyası fanboyluk yapanlar kadar bol değildir

 7. Ziyaretçi

  Yavrum insan gibi eleştirseler laf yok.Ben en azından dolaylı dolaylı laf sokmuyorum,direkt gerizekalı diyorum.Bu yani.Sanki tüm oyunu Isaac of Clarke’ın üzerine kurgulamışlar da Dragon Age evrenini baştan değiştirmişler gibi davranıyor bazı arkadaşlar.

 8. Ziyaretçi

  isaac of clarke ne ya zuhahaha. arthur c. clarke ustanın kemikleri sızlıyodur. ahaha rezalet ya. acaba daha ne kadar kazmalaşabilirler. bi de fikir kendinden çıkmış gibi yorum yapanlar yok mu. hava soğuk dışarı çıkamadık eğleniyoruz sayenizde.

Bir cevap yazın