D&R Sömestir Oyun Günlerine Davetlisiniz

Yarıyılın en güzel etkinliğinde yapılacak büyük turnuvalara hazır olun; ister yapılacak olan turnuvalarda rakiplerinizi alt edip PES 2012 veya FIFA 12 kazanın, isterseniz Skylanders karakterleri ile eğlenceli saatler geçirip sürpriz hediyeleri kazanma fırsatı yakalayın.

04– 05 Şubat 2012 tarihleri arasında Marmara Forum D&R’da düzenlenecek aktivitede; Skylanders karakterlerinize hayat verebilir ya da PES 2012, FIFA 12, NBA 2K12 oyunları için düzenlenecek turnuvalara katılabilirsiniz. Ayrıca Sonic Generations, uDraw ve WWE’12 oyunları ile eğlenceli saatler geçirmeniz de mümkün.

Aral ve D&R işbirliği ile Marmara Forum D&R’da düzenlenecek olan oyun şöleninde; spor oyunları tutkunları yılın en iyi futbol ve basketbol oyunlarını ile kıran kırana bir turnuvaya katılabilir, yeşil sahalarda ya da pota önünde ezeli rakipleri ile mücadele fırsatı yakalayabilir. Konsol oyunlarında iddialıyım diyorsanız; Cumartesi ve Pazar günleri saat 18.00’da eşzamanlı olarak başlayacak turnuvalarda rakiplerini dize getirin ve şampiyonluğunuzı ilan edin.

Marmara Forum D&R’da iki gün boyunca sürecek olan turnuvalara katılın, finalde rakibinizi alt edin PES 2012 veya FIFA 12 sahibi olun…

Skylanders Spyro’s Adventure size başka hiçbir şeye benzemeyen bir oyun deneyimi sunacak. Bu cesur ve yenilikçi macera oyunu, Portal of Power™ sayesinde gerçek oyuncak figürlerini doğrudan oyuna ışınlayarak ‘Oyuncaklarınıza Hayat Vermenizi’ sağlayacak ve gerçek dünya ile sanal dünya arasında köprü kurarak hayal gücünüzün önündeki tüm sınırları kaldıracak. Skylanders karakterlerinizle eğlenceli zaman geçirirken, Skylanders’a özel hazırlanan paketi kazanma şansını kaçırmayın.

Turnuva Detayları

  • Yer: Marmara Forum D&R
  • Tarih: 04 – 05 Şubat 2012
  • Saat: 18.00 – 19.00
  • Kullanılacak Konsol Bilgisi: PES 2012 – FIFA 12 XBOX 360 / NBA 2K12 PS3

Bir cevap yazın