Dördüncü nesil iPhone’un ilk resimleri sızdı (mı)?

iClarified sitesinde yayınlanan iPhone arka kapak resimlerinin yakında çıkması beklenen dördüncü nesil iPhone’a ait olduğu iddia ediliyor. Bazı kaynaklar bu resimlerin gerçek olmadığını iddia etseler de ellerinde uydurma olduğuna dair kesin bir delil yok.

iPhone 4G Resimleri

Resimlerde iPhone’larda görmeye alıştığımız tek parça alüminyum arka kapak görülüyor. Eski sürümlerden çok farklı olmayan kapağın biraz daha köşeli bir tasarıma sahip. Burada en çok dikkati çeken şey arka kapakta kamera için tek bir delik bulunması. Yani Apple bu modelde de flaşa yer vermeyebilir. Açıkçası Apple için bile bu yöndeki büyük beklentileri kırmak zor bir hamle.

Şimdilik ürüne tam olarak ne isim verileceğini (iPhone HD, 4G, 3.5G) ve bu resimlerin doğru olup olmadıklarını bilmiyoruz. Ancak bütün sorular büyük ihtimalle 22 Haziran’da cevap bulacak. Büyük ihtimalle diyoruz çünkü bu konuda henüz söylenti seviyesinde. Söylentinin dayanağı ise Apple şimdiye kadar iPhone tanıtımları için kullandığı salonu 22 Haziran için kiralamış olması.

iPhone 4G Resimleri iPhone 4G Resimleri

2 Yorum

  1. secrex

    Bunun fotografını çeken adam/kadın neden bir de ön tarafın fotosunu almaz. Annem ‘göster ama elletme’ dedi gibi birşey… Yetkililer yalanlamış, hikaye kendileri sızdırıyor.. İşte gösteriyorlar ama elletmiyorlar.. Behh..

Bir cevap yazın