Dokunmatik Bilgisayar Deneyimini Dell Studio 1747 Multitouch ile Yaşayın

Önde gelen teknoloji üreticilerinden Dell, dokunmatik ekranlı yeni modeli Studio 1747 Multitouch dizüstü bilgisayarını satışa sundu. Dell Studio 1747, 17 inçlik dokunmatik ekranı ile dijital deneyimi üst seviyeye taşıyor.

Dell Studio 1747 Multitouch

Dell Studio 1747 Multitouch

Dokunmatik Ekran Deneyimi

Dell Studio 1747’nin 17″ dokunmatik ekranı, parmakla görüntüleri büyütüp küçültme ve kaydırmayı mümkün kılıyor. HD + 900p beyaz LED ekranı ve dahili Subwoofer ses sistemi sayesinde Studio 1747, kullanıcılarına yüksek kalite görüntü ve ses imkânı sunuyor. Çarpıcı tasarımıyla da dikkat çeken Studio 1747, dört çekirdekli yeni nesil Intel Core i7 işlemcisi, 1GB ATI Mobility Radeon™ HD 4650 ekran kartı ve çift 500 GB sabit diskleriyle göz dolduruyor.

Dell Studio 1747 Multitouch

Dell Studio 1747 Multitouch


Zengin Multimedya Özellikleriyle Sınırsız Eğlence

Dell Studio 1747 Multitouch, tümleşik JBL 2.1 + SRS Premium ses sistemi, HD+ 900p beyaz LED ekranı ve çift dizimli stereo mikrofonlu kamerası ile eşsiz bir multimedya zenginliği sunuyor. Standart HDMI ve Display Port ise, yüksek ekran kalitesindeki görüntülerin, daha geniş ekranlara aktarımını mümkün kılıyor.

Kişiselleştirme

Dell Studio 1747 Multitouch kullanıcıları, Windows 7 Touch Pack’i ücretsiz indirip yükleyerek, dokunmatik ekran heyecanını limitsiz eğlence ile birleştirebiliyor.

Dell Studio 1747 Multitouch

Dell Studio 1747 Multitouch

Kullanıcılara Özel Yerinde Destek Hizmeti

Dell’in Yerinde Destek Hizmeti sayesinde, Dell Studio 1747 Multitouch kullanıcıları, kendi ofislerinde ya da evlerinde teknik destek servisi alabiliyor. Dell’in müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerinin mağazaya geri gelmeden teknik destek alabilmesi için geliştirdiği “Yerinde Destek Hizmeti” Türkiye’deki bütün illerde uygulanıyor. Arızanın telefon yoluyla tespit edilmesi ve müşteri adresinde yalnızca parça değişimi yapılması çözüm sürecini hızlandırıyor. “Yerinde Destek Hizmeti”nin her aşaması Dell tarafından kontrol ediliyor ve yapılan işlem sonucu herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Fiyatı: 1589 $ + KDV

Bir cevap yazın