Dizüstü Bilgisayarınız İçin Hava Yastığı

Özellikler

Hava Yastığı

Özellikler

Aslında bu yöntem son derece basit bir mantığa dayanıyor. Bilgisayarınızı düşürdüğünüzde darbeyi önemli ölçüde azaltmak için etrafı hava yastıklarıyla çevrilmiş. Sıkıştırılmış köpük veya benzeri korumaların tersine darbe emici olarak hava kullanıldığında etkinin belirli bir yere yoğunlaşmasının da önüne geçiliyor.

Mantık otomobillerde kullanılan hava yastığıyla aynı.

Mantık otomobillerde kullanılan hava yastığıyla aynı.

Bu özelliği merak ettik ve kendisinden ümidi kestiğimiz bir dizüstü bilgisayarı çantalara koyup yine de biraz dikkat ederek yere attık. Hava yastıklarının çarpmanın şiddetini ciddi şekilde azalttığı tartışılmaz bir gerçek.

i-TRAK

Özellikler

Uçaklarda bagaj sorunundan her zaman bahsedilir. Hava alanında bir karışıklık olduğunda, takside ya da başka bir yerde bilgisayarınızı unuttuğunuzda (olmaz demeyin küçümsenemeyecek kadar çok taşınabilir bilgisayar bu şekilde unutuluyor) çantanın üzerinde bulunan i-TRAK numarası sayesinde ürünün size ait olduğunu daha kolay kanıtlayabiliyorsunuz. Ama önce çantanızı satın aldığınıza Techair’in internet sitesine girerek kayıt yaptırmanız gerekiyor. Bu sistemin ülkemizde işe yarayıp yaramayacağı konusunda şüphelerimiz var ancak yine de artı puanı hak eden bir geliştirme.

Bir cevap yazın