DiRT: Showdown’dan Yeni Video

Tampon tampona yarış heyecanına hazırlanın!

Codemasters, bugün DiRT Showdown’ın yeni oyun-içi videosu ‘Boost For The Win’i yayınladı. ‘Boost For The Win’ videosu DiRT Showdown’da bolca göreceğiniz kaotik, tampon tampona temaslı, aksiyon dolu yarışlardan örnekler sunuyor. Sokaklarda, kar ve toz toprak içinde, dört kapılılar, Amerikan arabaları ve diğerleri kafa kafaya kaotik yarışlara katılacak ve grubun önüne geçmek için ne gerekiyorsa yapacaklar.

DiRT Showdown‘da bulunan bir çok farklı yarış etkinliğinde oyuncular rampalar, dar dönüşler, lastik duvarları, variller ve daha bir çok engelle mücadele edecek, kuralsız çılgın yarışlara katılacaklar. Bu etkinlikler arasında oyuncuların pistteki sektörleri en hızlı biçimde geçmesini gerektiren Domination, sonuncunun yarış dışı kaldığı Eliminator ve bitiş çizgisini geçmek için ne gerekiyorsa yapacakları Race Off gibi yarışlar bulunuyor.

Sürücüler ister kariyer modunda, ister sekiz oyunculu online yarışlarda veya iki kişilik bölünmüş ekran modunda yarışsınlar, grubun önüne geçmek ve yerlerini korumak için turbolarını kullanacaklar ve rakiplerini engellere çarpacaklar.

 

DiRT Showdown Codemasters’ın en bağlantılı oyunu olacak – bölünmüş ekran çokluoyuncu, sekiz kişilik online yarışlar, online ve offline hızlı parti oyunları ve YouTube entegrasyonu standart olarak gelen özelliklerden birkaçı. Oyuncular ayrıca ‘Showdown Challenges’ sayesinde arkadaşlarıyla, arkadaşları online olmasa da yarışabilecekler.

Ödüllü DiRT off-road yarış serisinin aksiyon dolu devamı olan, EGO Oyun Teknolojisi Platformu’nın güç verdiği DiRT Showdown Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için piyasaya çıkacak.

2 Yorum

Bir cevap yazın