Dirt 3’ten Yeni Oynanış Videoları

Kirlenmek güzeldir.

50’den fazla off road canavarını kullanma şansına erişeceğimiz Dirt 3’ün bu yılki en büyük kozu 180 ve 360 derecelik dar ve keskin virajlarıyla izlemesi son derece keyifli Gymkhana yarışları ve getirdiği kurallar ile tüm zamanların en hızlı, en güçlü ve en sofistika ralli araçlarının yaratılmasına öncülük eden; ancak yaşanan birçok ölümcül kazanın ardından 1986’da tamamen yasaklanan B sınıfı ralli araçları olacak gibi görünüyor. Parti modunu da unutmamak lazım tabii. Ayrıca Codemasters’tan gelen haberlere bakacak olursak bu sefer çok daha kapsamlı bir kariyer modu da bizleri bekliyor.

Dirt 3, 24 Mayıs’ta PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için raflardaki yerini alacak. Evet, yalnızca birkaç gün kaldı ve şimdilik yayınlanan yeni oynanış videolarını izlemekten başka çaremiz yok. Yalnız görseller sanki pek gelişmemiş gibi. Yine de oyunu kanlı canlı görmeden kesin bir şey demek güç.

1 Yorum

  1. tylor

    dirt 2 nin grafikleri daha iyiydi sanki, bu oyun daha çok f12010’u andırıyor(üçüde aynı grafik motoruna sahip biliyorum)

    dirt2 den sonra inanılmaz grafikler falan bekliyordum heralde 🙂 neyse yine de çıksa da oynasak, araştırma yapmadım ancak yine 2000 li yılların ralli araçları vardır umarım, hatta gerçek bir wrc sezonu harika olurdu.

Bir cevap yazın