Diablo III’te de mi LAN Desteği Yok?

Henüz geçen hafta Blizzard StarCraft II’de yerel ağ desteği sunmayacağını söylemişti. Her ne kadar firma bunun nedeni olarak korsanlığı ve güvenlik sorunlarını gösterse de, Blizzard Battle.net’i tüm oyunlarının çoklu oyuncu merkezi yapmayı planlıyor. Bu durumda Diablo II’ün de LAN desteği olmayacağını iddia edersek şaşırmazsınız herhalde.

Blizzard oyunlarından LAN kalkıyor ancak şirketin yaptığı açıklamaya göre StarCraft II veya Diablo III satın alanlar fazladan bir ücret ödemeden Battle.net üzerinden çoklu oyuncu etkinliklerine katılabilecekler. Ellerinde Diablo ve Diablo II olup da korsan satın almayanlar da bu ayrıcalıktan faydalanabilecekler.

Haberi tartış…

 

3 Yorum

  1. Tuncay

    Maşallah o yok bu yok. Hiç çıkartmasınlar. Tek başına ne kadar sevilebilir bilmiyorum.Kaldı ki evet net sahteciliğin önüne geçilebilecek bir şey peki ne kadar sağlam bir sistem koyabilecekler ki.MMORPG değil ki bu karakter açta levle atla bilmem ne yap.Lan desteği yoksa evet RAflarda Tozlanmaya Mahkumdur bu oyunların ikiside.

  2. K-9

    arkadaslar o yok bu yok deil aslında var sadece eskiden oldugu gibi arkadaslarınızla aynı cafede oynıyamıyacaksınız konu saptırılmasın .. zaten diablo WOW un önü kesilmesin die yapım aşaması uzatıldı.. uzatmaktaki maksat hem daha ii birseyler cıkartmak hemde WOW da yaşanan sıkıntıların bu oyunda tekerrür etmemesidir die umuyorum. tahminimce oyun WOW benceri online oynanıcak .. bunun içinde acount almanız yeterli olacak. battle .net üzerinde acountu olan arkadaslar yani WOW  dota .. starcraft vb .  blizzard oyunlarını oynıyan arkadaslar aldıkları cd keyleri aynı acounta toplayıp istedigi oyunu oynıyacaklar .. saygılar..

  3. Rafadamn

    olur mu öyle şey ya.. İddaa falan etmeyin.. Bu büyük kitleyi küstürürse başına negeleceğinin farkında zaten Blizzard 😉 Hiç yoktan sağlam bir alternatif sunar

Bir cevap yazın