Diablo III Taksim Meydanı’nı Salladı

Bekleyiş sona erdi!

Diablo III’ün üzerindeki sır perdesi kalktı. Türkiye’nin en eğlenceli, en fantastik en benzersiz oyun lansmanı ve gece satışı, dün gece saat 19.00 – 04.00 saatleri arasında oyunun Türkiye dağıtımcısı Aral tarafından organize edilen bir etkinlik ile Taksim Meydanında yapıldı. Tüm koleksiyon versiyonlarının tükendiği gecede, yüzlerce Diablo fanı Taksim Meydanı’nı esir aldı.

Milyonların uzun ve heyecanlı bekleyişine son vermek isteyen Diablo III, tüm severleri için dün üçüncü kez yeryüzüne indi. Sabahın erken saatlerinde Taksim Meydanındaki etkinlik alanında sıraya girmeye başlayan Diablo fanları, ilerleyen saatlerde kendi aralarında sohbet edip çeşitli oyunlar oynayarak etkinlik saatini beklediler. Diablo Fanlarına özel olarak organize edilen gecede çeşitli gruplar konser verirken, oyuncular arasında yapılan bilgi yarışmaları, ses benzerliği yarışması ve kostüm yarışması eğlencenin tansiyonunu yükseltti.

Dün gece saat 00.00’da Taksim Meydanına üçüncü kez inen Diablo III gecesine olan yoğun ilgi nedeni zamam zaman tansiyon yükselse de, gece sonunda oyuncuların memnun olduğu gözlerden kaçmadı.

Diablo III gece yarısı satışında tüm koleksiyon versiyonlarının tükendiğini, normal versiyon ürünün ise çok az sayıda kaldığını belirten Blizzard Marka ve Grup Müdürü Murat Acar, “Diablo III için yaptığımız bu etkinlik ile elimizdeki tüm koleksiyon versiyonları tükettik. Türkiye’de ilk kez bu tarz bir organizasyon yaptık. Bu tarz organizasyonların artması ile oyun pazarına farklı bir soluk geleceği kanaatindeyiz. Türk fanları için benzeri olmayan bu organizasyonda bizi destekleyen oyunseverlere ve partnerlerimize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Gece Satışında Diablo III normal versiyon 110 TL’den Diablo III Collectors ise 240 TL’den satışa sunuldu.

3 Yorum

  1. znturkuaz

    Kücümsenmeyecek kadar tehlikeli olan oyun bağımlılığı gencleri evden cıkmayan A SOSYAL yaptı. Okullarda kötü alışkanlıkları tespit edip istatistik cıkartan sayın devlet büyükleri neden OYUN BAĞIMLILIĞININ son derece tehlikeli sonucları olduğunu kavrayamazlar ! Akıl alır gibi değil.

Bir cevap yazın