Diablo III Taksim Meydanı’na Çıkıyor

Bekleyiş sona eriyor! 14 / 15 Mayıs gecesi Diablo III tüm Türkiye’yi sallamak için Taksim Meydanı’na çıkıyor.

Diablo III’ün ayak sesleri netleşti. Türkiye’nin en eğlenceli, en fantastik en benzersiz oyun lansmanı için geri sayım başladı. Diablo III’ün çıkışına sayılı günler kala gizem kalkıyor ve detaylar tek tek gün yüzüne çıkıyor. Milyonların uzun ve heyecanlı bekleyişine son vermek için Diablo III, 14 Mayıs 2012 gecesi saat 00.00’da Taksim Meydanında Aral tarafından organize edilecek ‘Gece Yarısı Satışı’ ile üçüncü kez yeryüzüne inecek.

Diablo III normal versiyonun yanında sadece bu özel gecede satışa sunulacak olan yüzlerce koleksiyon versiyonu gece yarısı saatler 00.00’ı gösterdiğinde Taksim Meydanında severleri ile buluşacak. Dünya ile aynı anda Türkiye’de Aral tarafından tüketicinin beğenisine sunulacak olan Diablo III Lansmanına katılıp bu coşkulu kalabalığın bir parçası olabilirsiniz.

Diablo III gece yarısı satışının Türkiye için bir ilk olacağını belirten Blizzard Marka ve Grup Müdürü Murat Acar, “Bu tarz etkinlikleri yurtdışında sık sık görüyoruz ancak Diablo III için organize ettiğimiz bu etkinlik Türk Fanlar için benzeri olmayan, uluslararası bir deneyim yaşatacak. Daha önce yapılanlardan farklı olarak sabah saatlerinde başlayan etkinliğimiz gün boyu sürecek ve katılan herkesin eğleneceği kanaatindeyiz. Diğer önemli konu ise Collectors versiyonu. Bilindiği gibi koleksiyon versiyonları tüm dünyada sınırlı adette üretiliyor. Ancak biz Türk fanlar için bu sayıyı olabildiğince yüksek tutmaya çalıştık” diye konuştu.

Geliştirme ekibinin yıllar süren çalışmaları ve dünyanın dört bir yanındaki yüzbinlerce oyuncunun aylar süren beta testleri sonucunda ortaya çıkan Diablo III, oyunculara muhteşem bir aksiyon-RYO deneyimi sunmak için sahnedeki yerini alıyor. Bu yılın en fazla beklenilen oyunları arasında gösterilen Diablo III’e özel olarak organize edilecek gecede, yarışmalar, sürpriz hediyeler, Diablo severlerin buluşma noktası Taksim Meydanını renklendirecek. Ayrıca yapılacak olan etkinliğe kostümleri ile katılan fanlara özel fırsattalar bekliyor olacak.

Gece Satışında Diablo III normal versiyon 110 TL’den Diablo III Collectors ise 240 TL’den satışa sunulacak. Yüzlerce Collectors versiyonun satışa sunulacağı gece için geri sayım başladı…

Diablo III hakkında daha fazla bilgi almak ve gelişmeleri takip etmek için  http://www.facebook.com/aralgame adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın