Diablo III Ön Siparişe Açıldı

Bekleyiş sona eriyor! 15 Mayıs’ta çıkacak olan Diablo III, 110’TL’lik fiyatı ile ön siparişe açıldı!

Diablo III’ün ayak sesleri netleşti. Büyük çıkışa sayılı günler kala Diablo III’ün üzerindeki gizem kalkıyor ve detaylar tek tek gün yüzüne çıkıyor. Bu heyecanlı ve uzun bekleyişe bir son vermek için Diablo III, Aral tarafından bugün www.aralgame.com adresinden ön siparişe açıldı.

Mayıs ayında piyasada olacak Diablo III, aksiyon ve maceraya susamış oyuncular için normal ve collectors paket seçenekleri ile sahneye çıkıyor. Bu yılın en fazla beklenen oyunları arasında gösterilen Diablo III’e özel olarak yapılacak olan ön sipariş çalışmasında, oyuncular sadece normal versiyonunu temin edebilecek.  Koleksiyon tutkunları için ise üretilen Collectors versiyonu oyuna özel yapılacak olan gece satışında piyasaya sürülecek.

Geliştirme ekibinin yıllar süren çalışmaları ve dünyanın dört bir yanındaki yüzbinlerce oyuncunun aylar süren beta testleri sonucunda ortaya çıkan Diablo III, oyunculara muhteşem bir aksiyon-RYO deneyimi sunmak için geliyor. Bu benzersiz deneyimde yerinizi almak için ön siparişin yapılacağı www.aralgame.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diablo III için özel olarak organize edilecek gece satışı detayları ise ilerleyen günlerde oyunseverlerle paylaşılacak.

3 Yorum

Bir cevap yazın