Diablo 3: Dişi Witch Doctor İle Tanışın

Diablo III, Starcraft II’yle birlikte raflara çıkmasını beklediğimiz oyunlar listesinde en üst sıralardaki yerini yıllardır koruyor. Blizzard’ın ise oldukça uzun olan bu bekleme sürecini profesyonel bir biçimde yönettiğini söyleyebiliriz. Açıkçası Blizzard’taki arkadaşlar; fanlardan gelen homurtuların birazcık yükselmeye başladığını hissettikleri an, heyecan verici yeni detaylarla ortamı şenlendirmeyi çok iyi başarıyorlar.

Starcraft II beta sürecinin tam gaz devam ettiği şu günlerde Blizzard’ın Diablo III fanları için de bir sürprizi olmalıydı elbette.

Hatırlarsanız oyunun beş oynanabilir karakterinden dördü daha önce duyurulmuştu. Barbarian, Witch Doctor, Monk ve Wizard. Bu karakterler arasında da yalnızca Witch Doctor’un dişi versiyonuyla tanışmamıştık. Nitekim Blizzard, geçtiğimiz günlerde Witch Doctor’ın dişisini Diablo fanlarıyla buluşturdu.

Tecrübe ettiğimiz fiziksel dünyanın ötesinde kutsal bir gerçekliğe inanan bir kabilenin üyesi olan ve gizemli güçlerin sahibi Witch Doctor’ın yeni çizimlerine bir göz atmak ve gizemli güçlerini görebileceğimiz videosunu izlemek için buraya tıklamanız yeterli.

Diablo 3 Witch Doctor Female

8 Yorum

 1. ali

  altı çekirdekli işlemciler cirit atmaya başlıyo c2duo lar p4 işlemci yerine kullanılır olduk 840milyon poylgon u saniyede çaviren aletler(5870) ortaya çıktı hatta belkide diablo çıkışında 58 serisi 48 seri fiyatındanda aşağıya inicek ama adamlar hala ne fizik desteği ne adam gibi texture detay gösteriyo sanki 600*480 oynıyıcaz da … neyse kime anlatıyorum nasıl olsa oyun çıktığında fss diye kalıcak eğer bu dediklerim doğruysa.Bir witcher ın yenisine bak bi buna bıahhh kimi kandırıyolarsa

 2. Ziyaretçi

  Kim ne derse desin Blizzard zamanının en iyi iş ve oyununu çıkarrmakta üzerine olmayan bir firma. Tama çıkş süresi bayağı uzun ve sancılı olsada sonucunda herkezi tatmin edecek bir fenomen çıkıyor. Çok iyi hatırlıyorum. Diablo I için üç seneden fazla bekledim ha keza Diabla II dede aynı. Üçtede aynı şey olacaktır.

 3. Oruç Dim

  Türkiye’de oyunları sadece grafikleriyle, kaplama kalitesiyle, oyun çıkacağı dönem çıkacak ekran kartları modelleriyle değerlendiren bir nesil yetişmesi beni korkutuyor. Ayrıca bütün bunlar yok diye Diablo 3 gibi bir oyunun “fss diye kalacağını” (ne demekse) düşünmeleri de cidden korkunçmuş…

 4. Ziyaretçi

  yani demek istediğim mass effect e bakın bide mass effect 2 ye bakın.Demek istediğim bu.O kadar küçük zaman diliminde bile ne kadar iyi şeyler yapıyolarken blizzard daki arkadaşların, yeni nesil grafiksiz bi şeyler yapması beni rahatsız ediyo bu akdar.Nede olsa elimizdeki kartlar bizi o anı yaşamaya itmesi gerekn güçken bunu kullanmama istekleri.Iphone nun flash kullanmaması kadar saçma hemde.Nede olsa grafik lmıyacaksa text tabanlıda olabilir çok iyi bu konuda oyunlar var nede olsa.

 5. Oruç Dim

  “blizzard daki arkadaşların, yeni nesil grafiksiz bi şeyler yapması beni rahatsız ediyo bu akdar.”

  Çok korkuyorum… Cidden. “İzometrik oyun”, “sanatsal yaklaşım”, “sanat yönetimi”, “oyun konsepti” gibi kavramlardan kat be kat uzak, hayatı sadece “yeni nesil grafikler ve onları çalıştıracak ekran kartları” üzerine dönen, oyun anlayışı bu olan insanlar yetişiyor… Bu sözlerin üzerine ne desem boş…

 6. samet

  açıkça tam bir blizz fanıyım diablo warcraft starcraft ve tabiki wow her zaman aynı şeye şahit oldum blizz in kalitesine. eğer bu oyunları GERÇEKTEN oynamış olsaydın blizz in sana sadece görsellik degil her manada (hikaye oynanabilirlik mükemmel ambiyanslar ve müzikler) bir oyun vaadettigini bilirdin. hala diablo ve warcraft oynarım hemde ilk günki gibi zevkle.

Bir cevap yazın