Deus Ex: Human Revolution’dan Muhteşem Oynanış Videoları

Büyük merakla beklenen Deus Ex: Human Revolution’ın raflarla buluşmadan önceki son durağı E3 2011…

Bir aksilik olmazsa 23 Ağustos’ta oyunseverlerle buluşacak cyberpunk katkılı rol yapma oyunu Deus Ex: Human Revolution ile ilk oyunun 25 yıl öncesine, “geliştirilmiş” insanlarla “geliştirilmemiş insanlar arasındaki toplumsal çatışmaların göbeğinde gizemli ve heyecan dolu bir maceraya atılacağız.

Geçtiğimiz yıl E3’te sadece tek bir sinematik video ile bizleri mest etmeyi başarmıştı bu yeni Deus Ex oyunu. Bu yıl ise mönü çok daha kalabalık ve tahmin edebileceğiniz gibi çok daha heyecan verici.

İlk video E3 2011 için hazırlanmış ve geçen yıl izlediğimiz kadar nefes kesici olmasa da oldukça başarılı.

İkinci video ise gizlenerek ilerlerken dikkatsiz davranırsak ortalığın nasıl bir anda karışabileceğini gözler önüne seriyor.

Sonrasındaki videolarda ise gizlilik taktiklerinden görevleri tamamlamak için seçebileceğimiz alternatif yollara, yakın dövüş ve hack mekaniklerinden heyecanlı bir rehine kurtarma operasyona kadar oldukça güzel sahnelerle kucaklaşıyoruz.

İyi seyirler.

3 Yorum

  1. Sabertooth

    Oyun güzele benziyor. Bu oyunun geçtiği zaman dilimine göre normal olsa da, şu görünmezlik olayıda artık her oyunun içine konmaya başladı. Oynanışı kolaylaştıran bir unsur. İyi sınırlandırılmadığı zaman oyunu çok sıradanlaştırıyor.

  2. lazboy

    ben artik bu cok gec cikan oyunlarin güzel olucagina inanmiyorum gorduk gec cikan oyunlari Duke Nukem Forever ve Dungeon Siege III gibi iki rezalet oyundan sonra artik gec cikan oyunlara muhtesem kelimesi kulanmak bence anlamsiz bir oyun gormeden muhtesem dememenizi tavsiye ediyorum sıfr donanimlar yükseksin yeni urunler satsin diye gec oyun cikariyorlar oyunun kalitesi insanlar beyenicek mi umurlarinda deyil iki üc keriz soysak yeter diyorlar

Bir cevap yazın