Deus Ex: Human Revolution’dan 20 Dakikalık Oynanış Videosu

E3 2010’da Deus Ex: Human Revolution’dan özel bir şov göremeyip üzülenlerdenseniz doğru yerdesiniz.

Son yılların en canlı E3’ünü geride bırakmış olsak da; Eidos Montreal’in büyük bir heyecanla beklediğimiz Deus Ex: Human Revolution’ından herhangi bir oynanış videosu izleyememiş olmak bizi ufak da olsa bir hayal kırıklığına sürüklemişti. Özellikle E3 start almadan önce yayınlanan o muhteşem video sonrasında iki dakikalık bir oynanış videosuna bile tav olacak haldeydik…

Siz de bizim gibi özel bir Deus Ex: Human Revolution şov izlemeyi beklerken her yerde oyunun yönetmeni Jean-François Dugas‘ın röportajlarıyla karşılaşarak hayal kırıklığı yaşadıysanız güzel bir haberimiz var size. Deus Ex: Human Revolution’dan 20 dakikalık çok özel bir oynanış videosu iki parça halinde internete sızmış durumda.

Deus Ex: Human Revolution için beslediğimiz umutlar ikiye üçe katlayacak bu enfes videoya ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli. Tomb Raider: Underworld motorunun gerçek gücünü bu yeni Deus Ex’te görebileceğiz sanırım. İyi seyirler.

3 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Çok iyi gözüküyor ancak tabi ki memnun olmadığım bir nokta var.(u cant please me oyun yapımcıları,kasmayın).Birinci kişi bakış açısından oynarken neden el görmüyoruz?YAni en başta silahı tutarken falan onu demiyorum,mesela kapıyı açıyoruz  iten bi el yok,adamı taşıyoruz sürükleyen bir el yok.2010dayız artık yapın şunları ya,önemsiz gibi gözükse de oyuncuyu oyuna dahil etme açısından çok önemli.

  2. Ziyaretçi

    Eklemeler geldi.Animasyonlar gayet hoş,ancak biraz keskin olmuş bazıları,daha yumuşak yapılabilirmiş.Videoda gördüğüm kadarıyla aksiyon açısından gerçekten eşsiz bir oyun olmuş,bakalım bu başarıyı bir rpg olarak da gösterebilip alpha protocol ün yapamadığı yapabilecek mi?Özellikle karakter gelişiminin nasıl yapılacağını çok merak ediyorum.

  3. Vernoncougar

    Deus X serısı genelde ıyıydı, bu oyun pıyasaya surulene kadar uzerınde oynamalar son rotusler yapılır daha, sezonun en ıyılerınden bırı olmaya aday ınanın buna..

Bir cevap yazın