Deus Ex: Human Revolution’a Mod Desteği Gelmeyebilir

 Köklere dönüş niteliği taşıyan oynanış mekanikleri, bir olayı birden farklı yollarla çözebilmemize olanak tanıyan açık uçlu oyun tasarımı, rönesans etkileri taşıyan artistik dizayn, derin bir hikaye örgüsü, sağlam RPG öğeleri ve hatta Dragon Age: Origins’i bile geride bırakacak 250.000 bin satırlık diyalog metni…

Bizleri ilk Deus Ex’ten 25 yıl öncesine; “geliştirilmiş” insanlarla “geliştirilmemiş” insanlar arasındaki sosyal çatışmayla başlayan büyük insan devrimine götürecek Deus Ex: Human Revolution için bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri diyebiliriz gönül rahatlığıyla. Ne var ki Strategy Informer‘a konuşan projenin sanat yönetmeni Jonathan Jacques-Belletete’nin PC için bir mod yazılımı yayınlanmasını bekleyen oyunseverlere üzücü bir haberi var:

Simdilik böyle bir planımız yok. Yani PC için bir mod yazılımı üzerinde çalışmıyoruz. Ancak bu tamamen bir kenara attığımız bir şey değil. Gelecekte böyle bir çalışmamız olabilir.

 

Tabii şu an bir planımız olduğunu söyleyemem . Şimdilik bu konuda bir çalışma için vaktimiz yok; ancak üzerinde düşünüyoruz ve gelecekte neler olur bilemeyiz.

İlk Deus Ex’in oldukça sağlam modlara sahip olduğunu hatırlayınca bu yeni oyunda fan yapımı modlardan mahrum kalmak üzücü olabilir. Yine de umudumuzu kaybetmeyelim.

Oyun raflarla buluşacağı 23 Ağustos tarihine kadar masaüstünü Deus Ex: Human Revolution duvar kağıtlarıyla süslemek isteyenler olabileceğini düşündüm. Teraziye tıklamayı unutmayın (şaka tabii):

Deus Ex Wallpaper 1280*720

Deus Ex Wallpaper 2 1920*1080Deus Ex Wallpaper 3 1920*1080

 

 

 

 

          1280*720                               1280*720                             1280*720         

       1920*1080                             1920*1080                           1920*1080

1 Yorum

  1. lazboy

    ek paket cikicsaksa ana oyun ihtiyac duymayan ek paketler cıkarsinlar artik ya okadar gelisti diyorlar teknoloji hagla ana oyuna bagımlı paketler cikariyorlar cikicaksa dedigim gibi olsun

Bir cevap yazın