Deus Ex: Human Revolution Muhteşem Giyim Koleksiyonuyla Karşınızda

Sonunda birileri oyunlarla ilgili gerçek stil sahibi giysiler üretmeyi başardı…

Bir iki istisnai dışında firmaların oyunlar için piyasaya sürdüğü tişört, ceket, şapka, kolye gibi eşyaların ne kadar basit ve kötü tasarımlara sahip olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Ancak Deus Ex: Human Revolution bu geleneği bozuyor…

Evet, işte karşınızda Deus Ex: Human Revolution 2011-2012 sonbahar-kış koleksiyonu. Resmin üzerine tıklayarak galerimize gidebilir ve bu muhteşem koleksiyona yakından bakabilirsiniz.

Deus Ex Trençkot Ön

Adam Jensen'ın trençkot ceketi... Gerçekten çok havalı görünüyor.

Yalnız benim gibi heveslendiyseniz hevesiniz kursağınızda kalabilir. Zira firma şimdilik Türkiye’ye gönderim yapmıyor. Tabii yurtdışında yaşayan bir tanıdığınız varsa buraya tıklayıp sipariş vermeniz mümkün. Gönderimler ise önümüzdeki ay başlayacakmış.

2 Yorum

  1. jehuty

    Ben bu trençi almak istiyorum fiyatıda hiçbişey, ama beden konusu çok abuksubuk oluyo, üreticiden üreticiye çok farkediyo bedenler. sırtına 1 kere olsun giymeden nasıl alınırki böyle bişey..

  2. Sabertooth

    Haklısın kalıp olarak avrupa kalıp yazıyor sitesinde. en fazla kalıbın bedenlere göre olan ölçülerini bulup kıyaslama yapılır ama kalıplı ve kilolu insanlar için riskli iş. Hele bir de 200 euro + kargo maliyeti olunca insan çekiniyor.

Bir cevap yazın