Deus Ex: Human Revolution E3 2010 Videosu Yayınlandı

Devrim başlıyor…

Eidos Montreal’in uzun süredir üstünde çalıştığı yeni Deus Ex oyunu Human Revolution, son şovunu Mart ayındaki GDC 2010’da yapmıştı hatırlarsanız. Biz de GDC 2010’da yayınlanan videoyla birlikte bu yeni Deus Ex oyunundan çok özel detayları sizlere sunmuştuk.

Bu tarihten sonraysa daha büyük bir şov için Haziran ayındaki E3 2010’u beklemeye başladık ve görünüşe bakılırsa Deus Ex: Human Revolution’ın çok özel videosunu izlemek için Haziran’ın 15’ini beklememiz gerekmiyor. Zira Square Enix’in CGI konusundaki bütün ustalığını sergilediği yeni Deus Ex: Human Revolution videosu bugün yayınlandı.

Artık bütün gözler, E3 2010’da oyunla ilgili çok daha fazla detaya ulaşabileceğimiz ve muhtemelen oynanabilirlikten de büyük parçalar görebileceğimiz Square Enix- Eidos oturumuna çevrilmiş durumda.

Thief 4 ne alemde diye sorduğunuzun farkındayım. Ne yazık ki Eidos ve Square Enix cephesinden gelen haberlere bakacak olursak, Thief 4’ün E3 2010’da bir hayli geri planda kalacağını söyleyebiliriz. Bu da Thief 4’ü muhtelemen 2011’in ortalarında görebileceğiz anlamına geliyor. Deus Ex: Human Revolution ise, büyük bir terslik olmazsa 2011’in ilk günlerinde cyber-punk hayranlarıyla buluşacak.

2 Yorum

Bir cevap yazın