Deus Ex: Human Revolution Da Steamworks Oyunu Olacak

Son yılların Steamworks modasına Deus Ex de uydu.

Sistem gereksinimleri ve oyunun PC versiyonu için hazırlanan ekstra özelliklerin ardından, bu yılın en iyi yapımlarından birisi olmasını beklediğimiz Deus Ex: Human Revolution’dan yeni bir detay daha açıklandı.

Oyunun dağıtımcısı ve oyunun geliştiricisi Eidos’un sahibi Square Enix’ten gelen açıklama, Deus Ex: Human Revolution’ın da Steamworks oyunları kervanına katılacağını gösteriyor. Bu da demek oluyor ki; Deus Ex: Human Revolution’u perakende ya da dijital dağıtım yoluyla satın alan oyunseverler, oyun için yayınlanan güncellemeleri otomatik indirebilecek ve oyun ayarlarıyla kayıt dosyalarını sunucularda tutarak oyunculara diledikleri bilgisayardan hesaplarına giriş yaparak oyunlarına kaldıkları yerden devam edebilmelerini sağlayan Steam Cloud desteğine sahip olacak. Steam başarı ödüllerini de (achievements) unutmayalım.

23 Ağustos’ta yayınlanacak oyunu Steam üzerinden ön sipariş eden oyunseverler için standart versiyonun yanı sıra; Augmented Edition adında 40 sayfalık sanat çizimleri kitabının dijital sürümü, oyunun yapım sürecini anlatan çeşitli videolar, hareketli senaryo taslağı, bir çizgi roman ve Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent’tan tanıdığımız Kanadalı besteci Michael McCann imzalı soundtrack ile birlikte gelecek bir versiyonu da mevcut.

Tatil planlarını şimdiden yapsak fena olmaz.

Deus Ex Wallpaper 3 1920*1080

Bir cevap yazın