Deus Ex 3 İçin Yeni Detaylar Bu Perşembe

Thief 4 ile beraber daha geniş bir kitleyi hedef alacağı açıklanan cyberpunk rol yapma oyunu Deus Ex 3’le ilgili yeni bilgilere uzun süredir hasretiz.

“Oyun PC’ye özel mi olacak, yoksa PS3 ve Xbox 360’a da gelecek mi” sorusu dahi henüz kesin olarak yanıt bulmamışken, Eidos Montreal patronu Stephane D’astous, Perşembe günü için Deus Ex 3 ile ilgili bazı sürprizlerinin olduğunu twitter sayfasından duyurdu.

“Herkesi 11 Mart Perşembe günü saat 20:30’da (Türkiye saati ile Cuma sabaha karşı 5:30) IGN’e bekliyorum. Deus Ex 3’ten küçük bir sürpriz var.”

Bu sürprizin ne olabileceği yönünde tahmin yürütmek için müneccim olmaya gerek yok sanırım. Cuma sabaha karşı, yeni bir video ve ekran görüntülerinin yanı sıra oyunla ilgili bazı ufak detayların da su yüzüne çıkmasını bekleyebiliriz. Bunca zaman bekleyişin ardından bundan daha azına tav olmayız herhalde.

Deus Ex: Human Revolution olarak da anılacak Deus Ex 3’ün, 2010 yılının son çeyreğine yetişmesi bekleniyor. Şimdilik gözler Eidos Montreal’in sürprizinde…

Bir cevap yazın