Dell Zino HD Nettop AMD Tabanlı ve Sadece 229 Dolar

Ortalığın Intel Atom altyapısı kaynadığı şu dönemde AMD’den çözümler görmek güzel. Üstelik daha da ucuz bir seçenek teşkil edecekler. Dell Zino HD, Avrupa’dan sonra Kuzey Amerika’da satışa çıktı.

Dell Zune HD - 1

En ucuz Dell Zino yapılandırması 229 Dolardan başlıyor. Standart sistem ise 349 Dolar olacak. 1.6 GHz tek çekirdekli Athlon işlemcisini temel alıyor. Grafik desteğini ise tümleşik Radeon HD 3200 vermekte (HDMI çıkışlı). Ayrıca 2 GB sistem belleği, DVD yazıcısı, harici SATA bağlantısı ve Windows 7 Home Premium 64-bit işletim sistemi Dell Zino HD’nin diğer özellikleri arasında bulunuyor. Ucuz modelde 802.11n kablosuz ağ bağlantısı yok ve 320 GB yerine 250 GB sabit diski var.

Dell Zune HD - 2

Çift çekirdekli Athlon X2 işlemcisi istiyorsanız 60 Dolar ve Dell IN1910N ekranı için de 160 Dolar daha vermeniz gerekiyor. Bu şekilde internet ve sinema ihtiyacınızı rahatlıkla görebilecek ve arasıra yanınızda bile taşıyabileceğiniz bir PC sistemini 500 Dolar’ın altında satın alabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Batuhan

    bu tür küçük kasalar mac mini den sonra başladı ve mini yi solladı gitti bende evimde kullandığım mac mini’m var 512 ram ve yükseltilemiyor apple nin dez avanajı çok al böyle bir cihaz çak üzerine leopard ı canavar işte.

Bir cevap yazın