Dell Studio One PC “Hepsi bir Arada” ve 699 Dolar

Studio One ilk olarak Japonya’da satışa sunuldu.

Dell’in Hepsi-Bir-Arada bilgisayarı Studio ONE’nın tümleşik ekranı 19″ olmasına rağmen çözünürlük 1366 x 768. Buna karşılık dokunmatik ekranlı sürümü de bulunuyor. Sistem göze oldukça hoş gelen parlak cam ve metalik malzemeden yapılmış bir kasanın içinde sunuluyor. Studio One beyaz, kırmızı, mavi, pembe ve siyah renk seçenekleriyle beraber gelmekte.

Donanım açısından zengin seçenekler sunulmuş. İşlemci olarak Celeron 450’den dört çekirdekli Core 2 Quad 8200’e kadarki modelleri seçebilirsiniz. Nvidia GeForce 9200 veya GeForce 9400 grafik işlemcilerinden birini ihtiyaçlarınıza göre tercih edebiliyorsunuz. Diğer seçenekler ise 1 GB-4 GB bellek, 160 GB – 750 GB sabit disk, 2.1 kanal ses çıkışı, 7-in-1 kart okuyucu ve DVD yazıcı veya Blu-ray okuyucu. Üstelik kablosuz ağ bağlantısı, 1.3 megapiksel web kamerası, mikrofon ve yüz tanıma güvenliği de fiyatları olabildiğince esnek kılmak amacıyla seçime bağlı hale getirilmiş.

Bu hoş görünümlü bilgisayarın özellikleri uygun fiyatlı ve netbooklardan hızlı bir sistem isteyenleri tatmin etmek için oldukça yeterli fakat Dell biraz daha fazla parası olanlar için bir de güçlü bir grafik işlemcisi olan 24″ ekranlı bir üst model çıkarsa fena olmaz diye düşünüyoruz.

Haberi tartış…

 

Bir cevap yazın