Dead Space 2’nin İlk Videosu İnternete Sızdı (Güncellendi)

Size de Activision-Infinity Ward haberlerinden gına mı geldi? Parmak hesabıyla yapılan “acaba bugün kaç kişi Infinity Ward’dan ayrılmış” haberlerinden sıkıldınız mı? İşte size güzel bir haber.

Bugün yayınlanması beklenen Dead Space 2’nin ilk videosu bir gün önceden internete sızdı. Muhtemelen siz bu haberi okurken Dead Space 2’nin ilk videosu resmi olarak yayınlanmış olacaktır.

Bu videoyu özel kılan sadece Dead Space 2 için yayınlanacak olan ilk video olması değil, aynı zamanda bir kaç gün önce haber yaptığımız “Dead Space 2’den Gizemli Mektup” haberine de daha bir anlam kazandırması. Çünkü videoda gördüğümüz kadarıyla, her rorschach testinin altında farklı bir yaratık görüntüsü beliriyor. Bu da bize rorschach testlerinin boşu boşuna insanların evine postalanmadığını gösteriyor.

Ayrıca, yayınlanan videolardan anladığımız kadarıyla ilk Dead Space oyununu bize sevdiren korku öğeleri, ikinci oyunda da bizi yalnız bırakmayacak, tabi ki artan aksiyon ile birlikte. Bakınız: dememiş miydik? 🙂

Peki, sızdırılan video nerede? Ne yazık ki Youtube, sızdırılan videoları kaldırmakta bir hayli hızlı davranıyor, yine de sizler için farklı video paylaşım sitelerinden linkler bulmayı başardık. İlk önce şurayı deneyin, olmadı burayı. Yine mi olmadı? O zaman resmi video yayınlanınca tekrar bizi ziyaret edin, haberi güncelleyeceğiz.

Güncelleme: Sızdırılan kalitesiz videolardan sonra resmi video bugün yayınlandı. Bizde söz verdiğimiz gibi haberimizi güncelliyoruz.

Isaac, sana yaptığımız şey yüzünden hepimiz cehennemde yanacağız!…

3 Yorum

  1. Uğur Yurtsever

    Aslına bakarsanız zaten kesinleşmişti, zira yanlış hatırlamıyorsam Visceral’ın oyuna Nvidia’nın 3D Vision’ını bile ekleyeceği açıklanmıştı.

Bir cevap yazın