Dead Space 2’den Yeni Oynanış Videoları

Comic Con’da Dead Space 2 rüzgarı…

Haziran ayında E3 2010’u birbirinden güzel oynanış videolarıyla gerilime boğan Dead Space 2, San Diego’da düzenlenen Comic Con’da da rüzgar gibi esti.

Ocak ayında (yani oyun çıkmadan) Dead Space 2’den önceki olayların anlatıldığı bir indirilebilir içeriğe kavuşacak Dead Space hayranları, Comic Con’da yeni bir animasyon filmi ve yepyeni bir çizgi romanın yolda olduğu haberiyle sevince boğuldular (çok mu abarttım ne?).

Ocak ayında yayınlanması beklenen Dead Space: Aftermath adını taşıyacak animasyon filmi, Aegis VII’deki ilk göreve odaklanacak ve hükümetin Marker’ları ortaya çıkarmak için tehlikeden habersiz bir ekibi nasıl harcadığını göreceğiz.

Ishimura’nın harabeye dönmüş halini bulan bir grup kaçak maden işçisinin hikayesine odaklanacak ve Dead Space: Salvage ismini taşıyacak çizgi romansa Aralık 2010’da yayınlanacak.

Bu güzel haberlerle birlikte Isaac Asimov ve Arthur C. Clarke’ın gayri meşru çocuğu Isaac Clarke’ın hikayesini bambaşka bir boyuta taşıyacak Dead Space 2’nin Comic Con kongre alanına enfes oynanış videolarıyla damgasını vurduğunu belirtmemiz gerek. İşte o videolar.

İyi seyirler.

1 Yorum

Bir cevap yazın