Dead Space 2’den Gizemli Mektup

İlk oyunun Event Horizon tadındaki ağır temposunu, aksiyon sahneleriyle coşturmasını beklediğimiz Dead Space 2’nin 2011’in ilk yarısında gelmesini bekliyoruz; ancak geliştirici Visceral Games, enteresan bir tanıtım kampanyasına şimdiden başlamış görünüyor.

Destructoid sitesinin okurlarından biri, geçtiğimiz günlerde posta kutusunda üzerine insanımsı bir silüetin işlendiği gizemli bir zarfla karşılaşmış. Birazcık korkarak açtığı zarfın içindense, psikiyatrik görüşmelerde kullanılan enteresan bir rorschach testi ve Dr. Samara Yasmin isminde birinin, bir Necromorph’un etkisindeki bir hastayla yaptığı görüşmeden alınmış notlar çıkmış. Bu postanın Dead Space serisinin geliştiricisi Visceral Games’ten geldiğini anlayan oyunsever de bu enteresan zarfı ve zarfın içinden çıkanları tarayıcıdan geçirip Destructoid sitesiyle paylaşmış. Eh bizler de sizlerle paylaşıyoruz.

Peki, aynı şey bizim başımıza gelseydi, birazcık korkar mıydık? Açıkçası her ayın ortasında posta kutusunu açtığında kol gibi faturalarla karşılaşan bir milletin evlatları olarak, korkmaktan ziyade gülerdik sanırım. Ya da bu gizemli mektup, posta kutumuza bırakılan kebapçı ve pizzacı broşürleri arasında yitip giderdi…

Not: Resimlerin büyük hallerini görmek için üzerlerine tıkladıktan sonra resimlerin hemen altında yer alan “asıl resim” kısmına tıklamanız yeterli.

Dead Space 2 note scan

Dead Space 2 rorschach test scan

 

 

 

 

Dead Space 2 envelope 1

 

 

 

 

 

Dead Space 2 envelope 2

1 Yorum

  1. Ziyaretçi

    “Açıkçası her ayın ortasında posta kutusunu açtığında kol gibi faturalarla karşılaşan bir milletin evlatları olarak, korkmaktan ziyade gülerdik sanırım.”

    eheheh

    İlginç bir yöntemmiş cidden. Rasgele göndermiyorlardır heralde.

Bir cevap yazın