Dead Space 2’den Çoklu-Oyuncu Görüntüleri (Video)

Dead Space 2’de bizi nasıl bir çoklu-oyuncu bekliyor? Öğrenmek için izleyin…

Dead Space 2’nin bu yılın en iyi korku oyunlarından biri olacağını artık biliyoruz. Ama oyun sadece bize tek kişilik senaryo sunmuyor, Dead Space 2’de çoklu-oyuncu modları da olacak. Peki, oyunun çoklu-oyuncu oynanışı zevkli mi?

Visceral Games’in yeni yayınladığı Dead Space 2 “Through the Eyes of a Necromorph” videosu bizlere bu sorunun cevabını az da olsa veriyor. Videodan anladığımız kadarıyla oyunun çoklu-oyuncu modları sınıf tabanlı olacak ve her sınıfın kendine has bir oynanış dinamiği olacak.

Tabi, böyle bir oyundan uzun soluklu çoklu-oyuncu dinamikleri beklememek lazım. Yine de eğlenceli saatler bizi bekliyor gibi. 

Ayrıca, 25 Şubat’ta yayınlanacak ve ilk oyunun devamında gelişen olaylara ışık tutacak  Dead Space: Aftermath adlı animasyon filminin fragmanını da hemen çoklu-oyuncu videosunun altında izleyebilirsiniz.

1 Yorum

  1. lazboy

    oyunu şu an oynuyorum ve ortalama bir oyunddan ötesini göremedim aynı tas aynı hamam oyunlardan hersey ilk oyunla ayni gibi zırh secimi haric farkli cok fazla bsy gormedim ben daha farklı daha genis secenekleri olan bir oyun beklerdim

Bir cevap yazın