Dead Space 2 Raflarda- Yeni İçerik Duyuruldu

2011’in ilk büyük oyunu raflardaki yerini aldı.

Derin uzayın tüyler ürperten psikolojik gerilimi yepyeni bir seviyeye ulaşıyor: Visceral Games’in merakla beklenen korku oyunu Dead Space™ 2 bugün Avrupa’da satışa sunuldu.

Bununla birlikte tek kişilik oyuna iki yeni bölüm ekleyerek Dead Space 2 hikayesini daha da derinleştirecek yeni dijital indirilebilir paket olan Dead Space 2: Severed de duyurdu. Dead Space 2: Severed’de 2009’un ödüllü oyunu Dead Space Extraction’dan tanıdığınız iki ana karakter, Gabe Weller ve Lexine Murdock geri dönüyoruz. Dead Space 2: Severed’de Weller ve Lexine’in hikayesi Isaac’in Dead Space 2’deki tüyler ürpertici macerasıyla paralel olarak gelişecek ve oyuncular Gabe Weller’i yönetebilecekler. Sprawl Güvenlik Görevlisi olarak çalışan Weller Necromorph’lara karşı kendi savaşını vererek Lexine ile birlikte kurtulmaya uğraşacak. Dead Space 2: Severed çok yakında Xbox LIVE™ Marketplace ve PlayStation®Network üzerinden satışa sunulacak.

Pek yakında Dead Space 2 incelememizle karşınızda olacağız.

3 Yorum

  1. lazboy

    güzel oyun ama daha fazla secenegi olan bir oyun olsa daha fazla silah giysi olsa daha farkli aletler araclar olsa iyi olurdu hep ayni oyunu mayajlayip sürüyorlar piyasaya

Bir cevap yazın