Dead Space 2 Multiplayer Videosuyla Karşımızda

Dead Space 2’nin merak edilen çoklu oyuncu özellikleri nihayet su yüzüne çıkmaya başladı.

Visceral Games’in uzayın derinliklerinde geçen ve sıradışı korku ve aksiyon öğeleriyle 2008’in en iyi oyunları arasına giren Dead Space, çok daha ürkütücü ve aksiyonu daha bol bir devam oyunuyla geliyor bildiğiniz gibi.

Ne var ki Mart ayındaki GDC 2010’dan bu yana birçok oynanış videosunu izleyip mest olduğumuz Dead Space 2’nin çoklu oyuncu özellikleriyle ilgili pek bir bilgimiz yoktu. Yalnızca necromorph olarak da oynayabileceğimizi biliyorduk.

Neyse ki daha fazla merak etmemiz gerekmiyor. Zira Visceral Games ve EA, dün GameTrailers TV’de Dead Space 2’den çok özel bir çoklu oyuncu videosunu oyun dünyasıyla buluşturdu. Yeni videolar da gelecek gibi.

Videodan anladığımız kadarıyla Dead Space 2 bizlere yalnızca Death Match tadında çoklu oyuncu modları sunmayacak. Menümüzde son zamanların modası co-op modu da var.

Ne yazık ki bütün bunları kanlı canlı görebilmek için Mart 2011’e kadar beklememiz gerekiyor.

İyi seyirler.

1 Yorum

  1. Ziyaretçi

    oyunda oyle kalitesiz bir kamera acisi varki kamerayimi duzeltim yaratiklarimi oldirim hangisinle ugrasim anliyamadim:D guzel oyun kaliteli ama kamera acisi yuzunden bitmis bir oyun para etmez

Bir cevap yazın