Dead Space 2 DLC’si Severed’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bir de video var.

2011’in ilk büyük yapımı Dead Space 2, 25 Ocak’ta raflarla buluşmuş hemen akabinde ilk indirilebilir içerik (DLC) “Severed” duyurulmuştu. Ancak içeriğin detaylarını biliyor olsak da çıkış tarihiyle ilgili net bir açıklama gelmemişti yapımcı dostlarımızdan.

Neyse ki bu meraklı bekleyiş, raflara çıkmaya hazırlanan heyecan verici yeni oyunların arasında yitip gitmeyecek. Zira EA, 2009’da Nintendo Wii platformuna özel olarak geliştirilen ve bizleri ilk oyundaki olayların öncesine götüren Dead Space: Extraction’ın ana karakteri Gabe Weller ile Sprawl’da korku ve aksiyon dolu iki bölümlük bir maceraya atılacağımız Severed’ın 1 Mart’ta oyunseverlerle buluşacağını açıkladı.

Ne var ki bu içerik yalnızca PS3 ve Xbox 360 platformları için yayınlanacak (en azından şimdilik). Görünüşe göre EA, oyunun PC satışlarından pek memnun kalmamış. İçeriğin fiyatıysa 7$ (560 MS puanı) olarak belirlenmiş.

Dead Space 2: Severed için yayınlanan videoyu izlemeden önce hala okumadıysanız Dead Space 2 incelememize bir göz atın derim.

2 Yorum

Bir cevap yazın