Dead Space 2 Demo 22 Aralık’ta

Xbox 360 ve Playstation 3 için şimdilik…

THG Oyun editörleri olarak etkileyici oyun videolarının haberlerini yazmaya bayılıyoruz. Özellikle de bu video beklediğimiz bir oyunun videosu ise.

Bugün EA, hem Dead Space 2’den etkileyici bir video daha yayınladı, hem de oyunun demo çıkış tarihini açıkladı. Böylece bize güzel bir video ile önemli bir haberi birleştirebilme imkanı sundu.

Son dönemin en iyi korku oyunlarından Dead Space’in devam oyunu Dead Space 2’nin demosu Xbox 360 ve Playstation 3 için Amerika’da 21 Aralık’ta, Avrupa için ise, 22 Aralık’ta yayınlanacak. PC demosu için henüz bir bilgi yok.

Dead Space 2 ile buluşmamız içinse sadece sayılı günler (25 Ocak 2011) kaldı.  Oynayacak oyun konusunda sıkıntı yaşamadığımız şu son günlerde, sayılı günlerin çabuk geçeceğini düşünüyorum…

Videoyu yüksek çözünürlüklü izlemeniz tavsiye edilir :).

5 Yorum

  1. eren

    bakın görün multiplayerde 1’ci olucam görürsünüz ve oyunu kaç aydan beri bekliyorum 10 gün sonra çıkacak şey bir şey sorcam size multiplayerde co-op olucakmı?

  2. lazboy

    anpcan demosunu ya:D arastir biraz fullunu bile bulursun kafayi kullan ben coktan bitirdim oyuna ilk oyundan pek farki yok cok sikici bir oyun cok fazla karanlikta geciyor insanin atli denesini bozar sizofren yapar bu oyun

Bir cevap yazın