Dead Island’dan 10 Dakikalık Oynanış Videosu

Techland’in tropik ada ve zombi katkılı yeni FPS oyununun detaylarına iniyoruz.

Call of Juarez serisinden tanıdığımız Polonyalı oyun geliştirici Techland’in Papua Yeni Gine sahillerinde geçecek zombi temalı FPS oyunu Dead Island, dört yıllık geliştirme sürecinin ardından nihayet 1 Ağustos’ta PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için raflarda olacak.

Eğlenceli bir gecenin ardından gizemli bir şekilde zombiler tarafından istilaya uğrayan adada bir grup turist ve yerliyle birlikte yaşam mücadelesi vereceğimiz oyun; sandbox tarzı özgür oynanış öğelerinin yanında RPG tarzı görev sistemi, tecrübe puanı kazanma, seviye atlama, karakter geliştirme ve araç kullanma özellikleriyle bu yılın en ilginç deneyimlerinden birini sunacak gibi görünüyor.

İyi seyirler.

4 Yorum

 1. AURON

  Bu yıl en merak ettiğim oyunlardan hayal kırıklğına uğramıyacağımı düşünüyorum senaryosu çok hoşuma gitti şahsen.Bu arada oblivion serisi de bu sene çıkıcaktı ama hala ses seda yok ne oldu acaba onuda merakla bekliyorum.

 2. Tata

  Artılar: Mekanlar, atmosfer, parçalanma efektleri, detaylar, sesler

  Eksiler: Zombiler yere düştükten sonra oyuncak bebek gibi hareket ediyor, araç alet kaplamaları biraz basit gibi geldi.

  Elbette bu video daha beta bile sayılamayacağından eksiklikler düzeltilecektir, videoyu izlerken bile gerildim umarım oyun içinde adada yalnız kalmışlık hissini oyuncuya tam manasıyla yaşatabilirler.

  Merakla beklemeye devam ediyoruz.

 3. lazboy

  karater silah sistemine biraz calisalar oyuna fazla sistem basmasalar tutar bu oyun diyorum ama ete giymis kadinla oynamak sarmiyor sahsen bana karakter yaratma ekrani olsa iyi gider di

Bir cevap yazın