Dead Island Kazanmak İster Misiniz?

Yarışmamız sonuçlandı!

Dead Island ödüllü yarışmamızın kazananları belli oldu. Sorduğumuz iki soruya doğru cevabı veren oyunseverler arasından rasgele belirlenen 3 okurumuz Dead Island Steam kodlarının sahibi oldu. Kendileriyle bize ilettikleri e-posta adresi üzerinden iletişime geçeceğiz. Kazanamayanlar ise üzülmesin, hediyeli yarışmalarımız devam ediyor.

İşte kazanan okurlarımız:

  • Orçun Kaan Dinç
  • Melis Saraçoğlu
  • Doğancan Urul

Doğru yanıtlar ise şu şekilde olacaktı:

  • Techland’ın kurulu olduğu ülke Polonya.
  • Film haklarının Lionsgate tarafından satın alınmasının önünü açan dokunaklı video, tatil için geldikleri adada zombiler tarafından otel odasında kapana kıstırılan ailenin minik kızlarını kurtarabilmek için verdikleri mücadeleyi anlatıyordu.

Orijinal metin: 23 Aralık 2011- 21:35

Call of Juarez serisinden tanıdığımız Techland’in tropik adada geçen zombi oyunu Dead Island, bu yılın en ilgi çekici yapımlarından biriydi. Yıllar süren bekleyişin ardından karşımıza çıkan sonuç beklediğimiz kadar muhteşem değildi belki; ancak güzel grafikleri, özgürce dolaşabileceğimiz kocaman oyun dünyası, hafif rol yapma öğeleri, tatmin edici yakın dövüş mekanikleri ve başarılı co-op desteği ile Dead Island, hedefi tam 12’den vurmayı da başardı diyebilirim. İncelememizi hala okumadıysanız buraya tıklamanız yeterli.

Dead Island’ı henüz oynama fırsatı bulamadıysanız da üzülmeyin. Hediyeli yarışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor ve şu an elimizde oyunun dağıtımcısı Deep Silver’ın 3 şanslı okurumuz için gönderdiği 3 Steam kodu var.

Bu kodlardan birini kazanma şansını yakalamak içinse yapmanız gereken yine çok basit. Buraya tıklamalı ve sorduğumuz minik sorulara doğru yanıt vermelisiniz.

Yarışmamız Salı günü saat 21:00’a kadar devam edecek. Kazanan arkadaşları yine buradan duyuracağız ve kendilerine belirtmiş oldukları e-posta adresi üzerinden ulaşacağız.

Kazanamazsanız sakın üzülmeyin. Hediyeler tabii ki bitmedi… Haftaya Facebook’un yanı sıra Steam üzerinden de bazı yarışmalarımız olacak. Bizi takip edin.

İyi oyunlar.

Dead island ss 6

4 Yorum

Bir cevap yazın