De Blob 2 İle Dünyanız Renkleniyor

En sevilen boya topu Blob, dünyanıza renk ve müzik getirmek için geri dönüyor.

Xbox 360 ve PlayStation 3 için bugün raflarla buluşan de Blob 2; tehlike dolu, dayanılmaz cazibeli bir macera. Blob ve robot yardımcısı Pinky ile Prisma City metropolünü dünyadan renkleri, müziği, yaratıcılığı, lezzetli yiyecekleri; kısacası mutluluğu kaldırmaya çalışan kötü kalpli diktatör Comrade Black’ten kurtarmaya çalışacaksınız.

de Blob 2’nin tek kelimeyle büyüleyici bir oyun olduğunu belirten THQ Core Games Başkan Yardımcısı Danny Bilson, “harika bir atmosfere sahip, hem sıkı oyuncuları zorlayabilecek, ama aynı zamanda arkadaşlarıyla da rahatça oynayabilecekleri, pek fazla eşi olmayan bir platform oyunu. Blue Tongue kendisini bir kez daha kanıtladı” diye konuştu.

De Blob 2 SS

Nintendo Wii’deki orijinal de Blob’da Chroma City’nin özgürlüğe kavuşmasının sonrasında geçen de Blob 2; yeni güçlendiriciler, ilginç platform bulmacaları ve elbette inanılmaz müzikleri ile ödüllü oynanışını daha da geliştiriyor. PlayStation 3 ve Xbox 360 ile yüksek tanımlı, 3D olarak buluşan Blob, şehri bir kez daha boyamaya hazır.

Yeni işbirliği modu ile yanınıza bir arkadaşınızı alıp, dünyaya kendi yaratıcılığınızı yansıtmaya çalışacağınız aksiyon dolu bu maceraya birlikte katılabilirsiniz. de Blob 2’yi hayal gücünüzle şekillendireceksiniz.

Oyun bugün itibariyle Türkiye çapındaki mağazalara dağıtılmaya başlandı.

1 Yorum

Bir cevap yazın