Dark Mini Mania Full HD Medya Oynatıcı

Dark Mini Mania Medya Oynatıcı

Teknolojik çözümler gün geçtikçe gelişip, aynı zamanda küçülüp cebimize girer boyuta geliyorlar. Depolama çözümlerinin, mekanik sistemlerden kimyasal ve elektriksel yapının harmanlandığı flash disk teknolojilerine kayması ile küçülen teknolojik çözümler, daha da yüzsüzleşerek kot pantolonların ceplerine göz diker hale geldiler.

Dark Mini Mania Medya Oynatıcı

Medya oynatıcılar, tartışmasız yüksek çözünürlüklü hayatımıza en iyi teknolojik çözüm olarak firmalarca geliştirilen cihazlardır. Diğer çözümlerin yanında kolay kullanım ve aç-çalışsın prensibi ile 40″ üstü LCD/LED TV sahiplerine kendilerini beğendirmek ister kasa yapıları ile kot ceplerinden çok TV sehpalarının başköşelerinde yer edinmeleri daha yüksek ihtimaldir.

Dark medya oynatıcısının ufak boyutlardaki modeli olan Dark Mini Mania: Full HD Medya Oynatıcı; küçük ve şık kasasına, kaba ve titreşimli HDD teknolojisini dahil etmemiş; onun yerine USB üzerinden flash bellek, kart okuyucu, harici DVD ve ağ üzerinden depolama çözümlerine ulaşmayı tercih etmiş. Medya oynatıcının beslendiği depolama çözümlerine kısaca baktıktan sonra adım adım film kutusunu inceleyelim.

2 Yorum

  1. ozgur

    Dark Mini Mania Cihazın bir çok özelliği var gibi görünüyor, ancak çok memnun kaldığımı söyleyemem. 1) Uzaktan kumandası sorunlu, çalışmayabiliyor (özellikle filmlerde ileri-geri sararken) 2) fotografları izlerken fonda muzik çalmıyorsunuz, aynı dosya içinde olması gerekiyor 3) wifi aparatı takılı iken 1 tane usb portu boş kalıyor oda external hard diski görmüyor. usb den hard disk baglayacaksanız wifi yi çıkarmanız gerekli 4) yavas calısıyor, menusu kullanışlı değil 5) basit bir arayüzü var, seçenek fazla değil Kısacası tavsiye edebileceğim bir cihaz değil. iyi tarafları sorunluda olsa wifisi olması, küçük ve şık tasarımı, çeşitlli formatları desteklemesi…

  2. aykut

    sakın yanaşmayın hele dark ürünlerine hiç nedenmi dark minimania2 aldım reklamlarına kanıp cihazda yazılımsal problem çıktı sitesinden yazılımını indirim dedim firmvare yazılmını koymamışlar telefon numarasını arıyorsunuz hep sırada beklyen3.kişisiniz diyip bi süre sonra kapanıyor ilgilenen yok cihazı aldınızmı tamam şuan firmaya ulaşamadıgımdan farklı bir markanın egreat ın yazılımı attım bu seferde kumanda işlevselligini yitirdi aman diyim darkmı töbeler olsun

Bir cevap yazın