Dante’s Inferno Demo İzlenimleri

Bildiğiniz üzere Dante’s Inferno demosu 10 Aralık’da PSN’deki yerini aldı, 24 Aralık’ta da Xbox Live’a çıkıyor. Elbette demoyu hemen indirip sizin için göz attık. Oyunu ilk oynamaya başladığım anda gözüme çarpan ilk şey grafikleri oldu. Ya tamam, çok çok iyi grafikler beklemiyodum ama oyunu 60 FPS’de tutmak için neredeyse Xbox 1 grafiği yapmışlar. Xbox versiyonu da aynı olur mu bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla bölüm tasarımının bile kurtarmasının zor olduğu bir durumla karşı karşıya Dante’s Inferno. Gerçekten bu kadar kötü beklemiyordum, God of War 3’ü bırakın, zorlasanız PS2’nin son dönemlerinde çıkan God of War 2 ile yarışır gibi geldi bana.

Dante's Inferno

Grafikler burada göründüğünden daha kötü açıkçası.

Bunun dışında eğlenceli bir oyun Dante’s Inferno. God of War kadar olmasa da komboları yapmak oldukça keyifli ve vuruş hissi sağlam. Ancak grafiklerin kesinlikle bir kez daha elden geçmesi lazım, yoksa bu oyunun Metacritic puanında ciddi düşüşlere sebep olacak.

1 Yorum

  1. Hamit

    Oruç beyin dediklerine katılmıyorum, oyunun grafikleri gayet iyi ve göze batmıyor.Ayrıca çok güzel bir oyun olmuşa benziyor, demosu kısa olmasına rağmen tam sürümün nasıl kaliteli olacağını belli ediyor.

Bir cevap yazın