Daha Fazla Borderlands İçeriği

Geçtiğimiz yılın iddialı oyunlarından Borderlands için hali hazırda yayınlanmış iki adet indirilebilir içerik mevcut: The Zombie Island of Dr. Ned ve Mad Moxxi’s Underdome Riot. Gearbox’ın başındaki isim Randy Pitchford’a göre ise daha fazla içerik yolda. Üstelik hepsine para ödememiz gerekmiyor.

IGN’e konuşan Pitchford, Borderlands ile ilgili projelerin altını çizmiş:

Şu an oyunu ücretsiz güncellemeler ve ücretli içeriklerle desteklemek için oldukça fazla zaman harcıyoruz. Yakında bu iki konu hakkında da duyurular yapacağız. Oyunla ilgili daha fazlasını yapmak için motivasyonumuz yüksek ve bu süreçte, sadece çabalarımızı değil gelecekteki çalışmalarımız için gerekli olan isteği de etkileyecek bir çok ders aldık. Yine de şu an açıklayacak bir şeyim yok.

Bu açıklamadan sonra “e iyi de ücretsiz güncelleme diyor adam, ücretsiz içerik demiyor ki” diye düşünebilirsiniz. Söz konusu bol keseden sallayan Randy Pitchford olunca oldukça doğru bir bakış açısı diyebiliriz buna. Ancak biz yine de bir oyun yapımcısının ücretsiz güncelleme reklamı yapacak kadar hıyarlaşmadığını varsayalım ve Borderlands için ücretsiz bazı güzellikler beklemeye devam edelim.

Bir cevap yazın