Crysis Multiplayer Beta İncelemesi

Crysis Multiplayer Beta İncelemesi

Bizim için güzel bir gündü. Kimsenin bilmediği bilgileri THGTR’de duyurma şansını bulmuştuk. CryTek yetkilisi Turgut arkadaşımız ile Crysis üzerine güzel bir röportaj yaptık. Bu röportaj dışında gaipten gelen seslerin verdiği bilgilere göre Crysis Türkiye’de 50 YTL gibi makul bir fiyatla piyasaya sürülecekti. Ayrıca oyunun seslendirmeleri Türkçeydi ve seslendirenler ünlü dizi sanatçılarımız, Zeynep Tokuş ile İpek Tuzcuoğlu’ydu. Gaipten gelen sesin içindeki bilgiler bundan fazlasıydı ama bana da yasak konmuştu. Röportaj sonrası bilgilerimi tazelemek için Crysis hakkında araştırma yaparken Crysis multiplayer beta testlerinin başlamış olduğunu gördüm ve son günlerdi. Kendi kendime “yahu benim neden haberim yok” dedim.

Crysis Multiplayer Beta İncelemesi

Crysis-Online sitesi sahibi arkadaşım Tom’a sordum “sen şu an oyunu test ediyor musun?” Kendisi “evet, hatta site yöneticileri ve forum görevlilerimde bu hakka sahipler” dedi. Şok olmuştum neden benim haberim yok diye hayıflandım. Fileplanet üyeliğim vardı fakat paralı üyelik değildi bundan dolayı normal bir oyuncu gibide betayı test edemeyecektim. Tüm kapıların kapandığı an aklıma bir hınzırlık geldi. Turgut’u rahatsız edecektim. Bahanem ise www.crytekfan.com sahibi olarak benimde test etme hakkımın olduğuydu. Fakat sonradan anladım ki bu bir bahane değil gerçekti. CryTek topluluk üyeleri Crysis multiplayer betayı test etme hakları vardı. Turgut’un aracılığı ile gerekli kayıtları adıma Alex yaptı ve…

3 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Dostum ben olsam hız modunu önerirdim. Düşün, hani şu uzaylı bölümüne girince, ordaki uzaylılar yer çekiminde yaşayamadıkları için yer çekimini kapattılarya, sende ayaklarındaki yerçekimi olmayan yerlerde uçmanı sağlayan jetleri kullanarak gidiyosun (yerçekimi olan yerlerde bi etki etmez), orda uzaylılar çok güçlü ve cephane bulamazsın, silah mermisi bitti, yumrukla vur kaç yapcaksın, ama uzaylılar çok hızlı, ne halt yiyceksin? Hız modunu kullanmıycakmısın? Yada uzaylı olmayan yerde koreliler çok, orda istediğin kadar sık, herifler çok, görünmez kullanmak istesen, korelilerinde çakma nanosuitleri var, seni görebilirler, ne halt yiyceksin? Hız modunu kullanmıycakmısın?

    • ibrahim eker

      bak!hız modu çok enerji götürüyor.Uzaylılar deltada bazan 1 vuruşta bazen de 2 vuruşta indiriyo kalkan mdunda.hız modu kaçmak için süper bişey sen bunu hemen kullanıyım diosun bu yanlış.Ve core bölmüne girmeden önce kalşına binlerce cephane çıkıyo tabi sen almıyosun sanırım şaşırmadım.Ama eğer alıyosanda kötü oynuyosundur heralde.Çünkü o kadar cephane yeterde artıyo bile.görünmezlik kullanmanı öneriyorum.

Bir cevap yazın