Crysis 3’e İnanmak Ya Da İnanmamak İşte Tüm Mesele Bu!

Crysis 3 geliyor! Yöneteceğimiz karakter Amerikan İç Savaşı’nda önemli görevler üstlenen bir kızılderili olan Connor, kendisi suikastçı ve nano suit giyiyor…

Durun durun karıştırdım, Connor ‘Ratohnhaké:ton’ Kenway Assassin’s Creed 3’teki karakterimiz…

‘Ah i am very excited, a few more days to go…stay tuned.’ – Cevat Yerli. Heyecanlı olduğunu ve beklememizi söyleyen Cevat Başkan’ın zaten bizi tedirgin etti yetmiyormuş gibi üzerine GameReactor’ın kapak resmi sağda solda dolaşmaya başladı.

İşte o resim:

Derginin kapak resminde Crysis 2 New York’unu ve nano suit’i andıran bir tema mevcut. Ama her yıkık dökük bina ve orman Crysis 2 New York’u demek değil, her altıgen de nano suit demek değil. Bu fikirleri de tahlil etmek lazım.

Devam edecek olursak kapak resmi tartışılırken birkaç saat sonra da Crysis 3’ün satış künyelerinin resimleri açığa çıktı.

İşte bir diğer tartışılan resim:

Neye inanacağımızı şaşırdık. Ama bu kadar kısa sürede Crysis 3 adıyla bir oyunun çıkması büyük hata olacaktır, hele hele o ok da neyin nesi? Uzaylılara ok mu atacağız bu mudur? Crytek’in böyle bir hata yapacağını düşünemiyorum. Crysis 2 bile çok tartışılması gereken bir oyun…

Sorduk soruşturduk güvenilir kaynaklardan bazısı ‘Photoshop’ derken Cevat Yerli’nin sözleri ve ortaya çıkan görseller de Crysis 3’ü gerçek gibi gösteriyor.

Yine de uzaktan bakınca taş, deli ve kuyu üçgeni gibi…

 

14 Yorum

 1. erdem

  çok güzel bi yorum olmuş ellerinize sağlık inş bu yorum cevat yerliyede ulasırda sizinde dediğiniz gibi hala tartışılması gereken crysis 2 faciası gibi bişi cıkmaz inş önümüze. uzaylılara ok atmak :)))))))) buda güzel

 2. Zeratul

  Olaya iyi tarafından bakalım birde Cevat Yerli’nin Türklük damarı tutupta uzaylılara ok yerine nanosuit içinde taş atan bir karakter yapmamış neyseki 🙂 Şaka bir yana böyle bir gaflete düşmezler ve serinin kendi içindeki ciddiyetini bozmazlar umarım

 3. semih

  hem daha söyleyeceklerim var.crysis tam anlamıyla sanal bir görsel şölen başka hiçbir oyundan bu kadar zevk almamıştım bide oku taşı bırak karakter düşmanlara yağ döküp güreşse bile tam anlamıyla diğer oyunlardan 1000 kere daha iyi bir oyun.hem her oyuna oyuncu toplamak için yeni şeyler yaratmak gerekir.İşte o okta tam bir yaratıcılık harikası.Kaç kişi tanıyosunuz böyle oyun yapabilecek?!

 4. Görkem

  Okta neyin nesi demişsin admin ama ok normal ok değil.

  Normali de var,elektriklisi de var,bombalısı da var.Üstelik uzaylılara tek atıyor ve görünmezlikte en önemli silah gibi bir şey yer belli etmiyor.Üstelik atılan oklar toplanabiliyor ama mermiler toplanamıyor.

Bir cevap yazın