Crysis 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bilgisayarlarınız için üzücü haber, EA Çek sitesi Crysis 2 sayfasını güncelledi. Sayfadaki bilgiler arasında merakla beklenen oyunun çıkış tarihi yer alıyor. Bilgisayar platformunun yanı sıra konsollar için de çıkarılacak olan Crysis 2, senenin en çok konuşulan oyunlarından birisi.

EA Çek halen Crysis 2’nin çıkış tarihi bilgilerini sergilemekte. Eğer bir hata olsaydı şu ana kadar kaldırılırdı. Oyun Avrupa’da PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için 19.11.2010’da satışa sunulacak. Önümüzdeki Kasım ayında çarşı karışacak gibi gözüküyor. Umarız bir erteleme haberi ile üzülmeyiz.

Crysis2a

“İnanmıyorum kardeşim.” diyenler EA Çek sitesi Crysis 2 sayfasına buradan ulaşabilirler.

7 Yorum

 1. Tahir Meylani

  Bu haber, daha önce EA oyunlarının çıkış tarihi haberi ile örtüşüyor. EA, Crysis 2 için 2010 son çeyreği adres göstermişti ama kesin tarih belli değildi. Şimdi kesin tarih de elimizde. Call of duty 7’yi sağlam bir rakip bekliyor…

 2. GürcanBey

  2011 gibi bekliyordum,fakat beklediğimden erken çıkacakmış.İlk oyunun ve eklenti paketi Warhead’ın tek kişilik oynanışı ve mod seçenekleri muhteşemdi.Ama multiplayer’a daha fazla özen geösterilmeli.

 3. bluetime

  adam gibi kodlama yapsınlar 1.snıf kartlar bile yerlerde sürünüyor en üst ayarlarda.

  yerli kardeşler bu anlamda sınfta kaldı bana göre de çok yüklenmyeyim nasıl olsa türkçe çıkrdılar.

  ama 2yi türkçe çıakrmzlar kanımca belki de çıkarırlar belli mi olur 🙂

Bir cevap yazın