Crysis 2’den İlk Oynanış Videosu

Hepimizin (neredeyse) heyecanla beklediği Crysis 2, konsolları da sarsmaya geliyor.

Bir kaç gün önce Crysis 2 için yayınlanan ve oyun hakkında pek bilgi vermeyen teaser videosundan sonra, Crysis 2 hakkında gerçek anlamda fikir edinebileceğimiz ilk oynanış videoları ortaya çıktı.

Merak uyandıran kısa ve etkileyici Crysis 2 videolarından sonra ne yalan söyleyeyim bu oynanış videoları beni biraz hayalkırıklığına uğrattı. Evet, konsollardan alındığı söylenen oynanış videoları oldukça temiz grafiklere sahip. Crytek, grafik kalitesi olarak yine zirveyi zorluyor; fakat oynanış mekanikleri en azından bu videoda oldukça yavan gözüküyor.

Crytek’in, çarpıcı olmaktan çok uzak uzun ve bayık oynanış videolarının yayınlanmasına nasıl müsade ettiğini gerçekten merak ediyorum. Hani Crytek, bu video ile bir çuval inciri murdar etmiş desem yeridir.

Yalnız yukarıda söylediklerim yanlış anlaşılmasın. Crysis 2, kötü bir oyun olacak gibi bir iddia içerisinde değilim ama ortada bir gerçek var, yukarıda gördüğümüz oynanış videoları etkileyici olmaktan çok uzak. Crytek, bundan daha iyisini yapabilirmiş.

Bu videodan sonra Crytek’in, E3 için neler hazırladığını daha çok merak ediyorum açıkcası. Umarım fuarda bundan iyisini sunarlar yoksa ikinci 11 Eylül teması ile ancak New York eyaleti içerisinde başarılı satış rakamlarına ulaşabilirler, hatırlatalım.

Videoda aşağıda, İyi seyirler.

(Youtube)

http://www.youtube.com/watch?v=cvtn-01R-6M

Bir cevap yazın