Crysis 2’den İlk Multiplayer Görüntüleri Yayınlandı

Crytek, GamesCom’da şov yapıyor.

Oyun endüstrisinin en büyük fuarlarından biri olan GamesCom (GC10) Köln’de start aldı ve birbirinden iddialı yapımlar gövde gösterilerine başladı.

Geçtiğimiz günlerde 2011’in Mart ayına ertelenen Crysis de şüphesiz bu iddialı yapımların arasında ve CryTek’teki dostlarımız, yeni oyunlarının çoklu oyuncu özelliklerini oyun dünyasıyla ilk kez paylaşırken tek kişilik senaryodan da çarpıcı detaylar vermeyi ihmal etmemişler.

Bu arada Crysis 2’ye PC’nin son kalesi diyen arkadaşlar için gösterimin Xbox 360’larda yapıldığını belirteyim. 🙂

İyi seyirler.

7 Yorum

 1. Ziyaretçi

  kimmiş o mallar xD pc’nin son kalesi blizz,onların da birkaç seneye konsollara mmorpg yapmaya başlayacağını düşünürsek son kalemiz paradox interactive!victoria 2 yer yutar,siz de oynuyomusunuz thgtr ahalisi?taş gibi oyun olmuş,eksikleri var ama ek paketten sonra best grand-stragy game ever made diye dolaşabileceğimiz bir oyun.taş yani.benim o oyuna puanım 94 gangha

 2. Tahir Meylani

  Daha önce Cevat Yerli “şimdiye kadar hep PC’de gösterdik, biraz da konsolları öne çıkarmak istiyoruz” gibi bir şey demişti.

  Bende videoyu ilk izlediğimde “o kadar adam getirmişler ama hepsi FPS oynama özürlü” demiştim. Meğerse adamlar konsolda oynuyormuş 🙂 Nişanı kafaya getirmek için sağ sol yapmasından anlamam lazımdı.

 3. Uğur Yurtsever

  Oyunun “kapalı” betası Xbox 360’ta olacak.

  “şimdiye kadar hep PC’de gösterdik, biraz da konsolları öne çıkarmak istiyoruz” gibi sözler gerçekten inandırıcı mı? 🙂

Bir cevap yazın